Zakup lekkiego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy
Zamawiający Gmina Rozprza (Rozprza, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup lekkiego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 020 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=523, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Rozprza |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590648008 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Al. 900 - lecia 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rozprza |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-340 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@rozprza.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.rozprza.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00570188 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00558121 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego wozu strażackiego dla OSP Rozprza napęd 4x4, rok produkcji min 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego wozu strażackiego dla OSP Rozprza napęd 4x4, rok produkcji min 2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-12-04 09:00 Po zmianie: 2025-12-08 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-12-04 09:05 Po zmianie: 2025-12-08 09:05 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-01-02 Po zmianie: 2026-01-06 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.