Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 066 568 zł
Umowa zawarta
26 listopada 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 066 568 zł – 2 177 100 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa sieci kanalizacji deszczowej i wodociągowej dla obsługi terenów społecznej inicjatywy mieszkaniowej w Malborku”

Zamawiający Miasto Malbork (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci kanalizacji deszczowej i wodociągowej dla obsługi terenów społecznej…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowlane JAKAN Anna Wochna. Wartość umowy: 1 066 568 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Miasto MalborkMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 2 grudnia 2025
Wartość umowy
1 066 568 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budowlane JAKAN Anna Wochna (Gdańsk), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 066 568,49 zł (umowę zawarto 26 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 066 568,49 zł do 2 177 100,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO MALBORK

1.3.)Oddział zamawiającego

MALBORK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747827

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

PL. SŁOWIAŃSKI 5

1.5.2.)Miejscowość

Malbork

1.5.3.)Kod pocztowy

82-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

556290491

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.bukowski@um.malbork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.malbork.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1205824

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa sieci kanalizacji deszczowej i wodociągowej dla obsługi terenów społecznej inicjatywy mieszkaniowej w Malborku”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fbefe83-7c43-48d0-b8ab-3ae045d37a7d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00568714

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037698/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa sieci kanalizacji deszczowej i wodociągowej dla terenów inwestycyjnych Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Malborku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00507057

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IM.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę sieci wodociągowej

• odcinka sieci wodociągowej o długości 268,5m i średnicy rury fi 160 PE-RC 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej: • odcinka kanalizacji deszczowej grawitacyjnej o długości 135,0 m o średnicy rur fi 250 PCV-U bez studni rozprężnej • odcinka kanalizacji deszczowej tłocznej o długości 814,0 m o średnicy rur fi 160 PE-RC • Przepompowni wód opadowych z kręgów żelbetowych Dw 2000 mm, H 4,5 m i Mocy 11 kW • 4 szt. żelbetowych zbiorników retencyjnych o pojemności 30,40 m3 każdy Szczegółowy zakres robót zgodnie z dokumentacją techniczną. Uwaga: Odcinek w dokumentacji projektowej od studni Di8 do studni Dr1 ze studnią jest wybudowany i nie należy go brać pod uwagę.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1066568,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2177100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1066568,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowlane JAKAN Anna Wochna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8751513773

7.3.3)Ulica

ul. Malachitowa 63/1

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1066568,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Malbork prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 066 568 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Budowlane JAKAN Anna Wochna (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.