Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
272 691 zł
Umowa zawarta
1 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa basenu

Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa basenu”, wybierając ofertę wykonawcy NTW Jarosław STEC. Wartość umowy: 272 691 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w ŁaskuŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 2 grudnia 2025
Wartość umowy
272 691 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 października 2025

    Termin ofert: 7 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NTW Jarosław STEC (Ząbki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 272 691,00 zł (umowę zawarto 1 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail