„UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ BUDYNKU BIUROWO – LABORATORYJNEGO ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W KATOWICACH PRZY UL. GRABOWEJ 1A W ROKU 2026”
Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach (Katowice, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ BUDYNKU BIUROWO – LABORATORYJNEGO ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 277799712 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Grabowa 1A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Katowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 40-172 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 323512426 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp-katowice@piorin.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://piorin.gov.pl/wiorin/slaskie/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00567150 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00550549 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-12-03 10:00 Po zmianie: 2025-12-05 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-12-03 10:15 Po zmianie: 2025-12-05 10:15 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.