Termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Piekarskiej 10 w Piekarach Śląskich, na działkach numer 526/95, 1227/95, 1779/94, 1777/91.
Zamawiający Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (Piekary Śląskie, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Piekarskiej 10 w Piekarach Śląskich,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
27 listopada 2025
Termin ofert: 12 grudnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 grudnia 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
18 lutego 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
25 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zakład Gospodarki Mieszkaniowej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 271049051 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | gen. Jerzego Ziętka 60 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Piekary Śląskie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-940 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL228 - Bytomski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zgm@zgm.piekary.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zgm.piekary.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00566964 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00560078 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.10. | Okres realizacji - miesiące Przed zmianą | 8 Po zmianie: 6 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.