Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
154 734 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    119 802 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 932 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%„termin płatności faktury”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna

Zamawiający Gmina Łososina Dolna (Łososina Dolna, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 154 734 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
154 734 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: RIELLO DELTA POWER Sp. z o.o (część 1); LAKI KONRAD MUSZYŃSKI (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 154 734,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŁOSOSINA DOLNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892446

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

300

1.5.2.)Miejscowość

Łososina Dolna

1.5.3.)Kod pocztowy

33-314

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@lososina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lososina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lososina.ezamawiajacy.pl/app/login/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fac239bd-a3eb-4892-b8fd-9ed5bdd85f54

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00566011

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00033435/24/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00480150

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IFS.271.53.2025.SM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna” w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026
CZĘŚĆ 1
Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych
Zakres części 1 obejmuje doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna, poprzez zakup i dostawę 2 sztuk agregatów prądotwórczych. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla części 1 znajduje się w załączniku nr 7A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

103352,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna” w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026
CZĘŚĆ 2
Zakup i dostawa kontenera magazynowego.
Zakres części 2 obejmuje doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna, poprzez zakup i dostawę kontenera magazynowego wraz z regałami metalowymi zamocowanymi do podłogi i ścian.
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla części 2 znajduje się w załączniku nr 7B do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.5.)Wartość części

21700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna” w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026

CZĘŚĆ 3
Zakup i dostawa cysterny na wodę pitną.
Zakres części 3 obejmuje doposażenie magazynu OC i OL Gminy Łososina Dolna, poprzez zakup i dostawę cysterny na wodę pitną o pojemności 6000 l (stal nierdzewna) na ramie do urządzenia hakowego.
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia dla części 3 znajduje się w załączniku nr 7C do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.)Wartość części

89500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119802,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119802,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RIELLO DELTA POWER Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272230343

7.3.3)Ulica

ul. Krasnowolska 82R

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-849

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119802,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-29

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34932,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34932,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LAKI KONRAD MUSZYŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7742804631

7.3.3)Ulica

ul. Rolna 179/26

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-729

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34932,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-29

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Złożono jedną ofertę bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym. Oferta podlegała odrzuceniu na podstawie art.226 ust.1 pkt.3 ustawy Pzp

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 000 zł
Próbka: 91 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 333 zł518 211 zł
Rozstęp międzykwartylowy
350 878 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 333 zł
Mediana
285 000 zł
Górny kwartyl
518 211 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łososina Dolna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łososina Dolna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 734 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RIELLO DELTA POWER Sp. z o.o (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.