Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Przebudowa i budowa chodnika w ciągu ul. Jana III Sobieskiego w Elblągu.

Zamawiający Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Przebudowa i budowa chodnika w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto Elbląg na Prawach PowiatuElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 28 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747715

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Łączności 1

1.4.2.)Miejscowość

Elbląg

1.4.3.)Kod pocztowy

82-300

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@umelblag.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.elblag.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b19a40f5-bad9-40e9-88c8-4d7254371b27

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00561991

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00251347

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Przebudowa i budowa chodnika w ciągu ul. Jana III Sobieskiego w Elblągu.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: Przebudowa i budowa chodnika w ciągu ul. Jana III Sobieskiego w Elblągu. 2. Zakres usług, stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Opracowanie dokumentacji projektowej w formie projektu budowlanego i wykonawczego przebudowy i budowy chodnika w ciągu ul. Jana III Sobieskiego, między ul. Władysława Broniewskiego a ul. Fromborską w zakresie obejmującym: - przebudowę istniejącej drogi dla pieszych na odcinku ok. 780m, położonej po południowej stronie ul. Jana III Sobieskiego na odcinku od ul. Władysława Broniewskiego do ul. Fromborskiej wraz z przebudową schodów i ramp podjazdowych dla wózków, - budowę drogi dla pieszych na odcinku ok. 130 m po północnej stronie ul. Jana III Sobieskiego na odcinku od ul. Władysława Broniewskiego do pierwszego skrzyżowania z ul. Łokietka, - przebudowę zjazdów oraz miejsc postojowych w niezbędnym zakresie, - organizację ruchu wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz przebudowę i wyznaczenie przejść dla pieszych, - zapewnienie prawidłowego odprowadzenia wód opadowych, w tym przebudowę i rozbudowę elementów odwodnienia w niezbędnym zakresie, - zabezpieczenie, regulację i przebudowę sieci infrastruktury technicznej w zakresie niezbędnym do usunięcia kolizji z przebudowywaną drogą dla pieszych, - zagospodarowanie zieleni w obrębie pasa drogowego wraz z elementami małej architektury. 2) Uzyskanie niezbędnych uzgodnień branżowych, opinii i zatwierdzeń dla rozwiązań w dokumentacji projektowej oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego zgód realizacyjnych umożliwiających wykonanie robót budowlanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo Budowlane oraz innymi przepisami.

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tomasz Wojtanowski Obsługa Inwestycji Budowlanych

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5781483667

4.3.3.)Ulica

Ogólna 1M/3

4.3.4.)Miejscowość

Elbląg

4.3.5.)Kod pocztowy

82-300

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

58498,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00309103/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

55423,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

30.10.2025 r. - rozpoczęcie czynności odbiorowych
20.11.2025 r. - ostateczny odbiór dokumentacji

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.