Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej – w zakresie ryby.
Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Wysokiej (Wysoka, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=840, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSOKIEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 364537005 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Chabrowa 99 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wysoka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 52-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 717151599 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | zenona.wylegala@zspwysoka.pl |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zenona.wylegala@zspwysoka.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zspwysoka.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00561772 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-11-27 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00561758 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - OFERTY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.2. | Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem Przed zmianą | 226501,98 Po zmianie: 236722,40 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.3. | Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem Przed zmianą | 242829,65 Po zmianie: 275163,00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4. | Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą | 226501,98 Po zmianie: 236722,40 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VII - WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 7.3.1. | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą | PHU BLUGEL Angelika Uchańska Po zmianie: Drob-Fisch sp. z o.o. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 7.3.3. | Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - ulica Przed zmianą | Wrocławska 33d hala F Po zmianie: Wrocławska 7 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 7.3.4. | Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - miejscowość Przed zmianą | Długołęka Po zmianie: Suchy Dwór |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 7.3.5. | Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kod pocztowy Przed zmianą | 55-093 Po zmianie: 52-200 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 7.3.2. | Krajowy numer identyfikacyjny Przed zmianą | 8992656913 Po zmianie: 8971010241 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Data zawarcia umowy Przed zmianą | 2025-11-26 Po zmianie: 2025-11-25 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.2. | Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą | 295191,00 Po zmianie: 196794,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.