Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

KWP Szczecin - Remont dziedzińca przy ul. Małopolskiej 15 w Szczecinie

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „KWP Szczecin - Remont dziedzińca przy ul. Małopolskiej 15 w Szczecinie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 27 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 792 891 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810903040

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Małopolska 47

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-515

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

47 78 11 404

1.4.8.)Numer faksu

47 78 11 477

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@sc.policja.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zachodniopomorska.policja.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00560019

2.2.)Data ogłoszenia

2025-11-27

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00533050

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-12-01 09:00 Po zmianie: 2025-12-03 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-12-01 09:05 Po zmianie: 2025-12-03 09:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-12-30 Po zmianie: 2026-01-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45216110-8Roboty budowlane w zakresie obiektó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 792 891 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
512 856 zł4 107 534 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 594 678 zł
Źródło próbki
CPV 45216· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
512 856 zł
Mediana
1 792 891 zł
Górny kwartyl
4 107 534 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45216110-8 (Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.