Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
223 396 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Pieluchomajtki dla dorosłych (rozmiar M, L, XL)
    Wartość umowy
    152 250 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    37 584 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Myjka do ciała pacjenta
    Wartość umowy
    33 210 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Podpaski ze skrzydełkami (rozmiar normal i super)
    Wartość umowy
    352 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków higienicznych tj. pieluchomajtek, podkładów, podpasek i myjek do ciała.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Człuchów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków higienicznych tj. pieluchomajtek, podkładów, podpasek i myjek do ciała”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 223 396 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
223 396 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 października 2025

    Termin ofert: 24 października 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 listopada 2025

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S. A. (części 1, 2, 4); MUSIOŁ ARKADIUSZ MEDAK (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 223 396,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail