Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
UGO & CO. sp. z o.o.· Poznańmikrofirma
Wartość umowy
146 844 zł
Umowa zawarta
17 października 2025
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 146 844 zł – 730 620 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej zadania pn. Rozbudowa i przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Iłowej

Zamawiający Gmina Iłowa (Iłowa, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej zadania pn. Rozbudowa i przebudowa…”, wybierając ofertę wykonawcy UGO & CO. sp. z o.o. Wartość umowy: 146 844 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina IłowaIłowa, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 26 listopada 2025
Wartość umowy
146 844 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 sierpnia 2025

    Termin ofert: 29 sierpnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 listopada 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UGO & CO. sp. z o.o. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 146 843,55 zł (umowę zawarto 17 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 146 843,55 zł do 730 620,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Iłowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770853

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żeromskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Iłowa

1.5.3.)Kod pocztowy

68-100

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.7.)Numer telefonu

68 368 14 00

1.5.8.)Numer faksu

68 368 14 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ilowa@ilowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ilowa.info.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af5086e4-45ce-43b1-8666-74401f469f92

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej zadania pn. Rozbudowa i przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Iłowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af5086e4-45ce-43b1-8666-74401f469f92

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555991

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00013164/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej zadania pn. Rozbudowa i przebudowa budynku Urzedu Miejskiego w Iłowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00377389

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP-I.271.13.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej, pełnobranżowej dokumentacji technicznej dla zadania polegającego na rozbudowie i przebudowie budynku Urzędu Miejskiego w Iłowej wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych warunków przyłączeniowych, opinii, uzgodnień i decyzji w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.



2. W zakresie dokumentacji projektowej Zamawiający wymaga opracowania:
- projektu zagospodarowania terenu w ilości 3 egz. w wersji papierowej oraz w 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formacie PDF,
- Projektu architektoniczno-budowlanego w ilości 3 egz. w wersji papierowej oraz w 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formacie PDF,
- Projektu technicznego (wykonawczego) w ilości 3 egz. w wersji papierowej oraz w 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formacie PDF,
- Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót w ilości 2 egz. w wersji papierowej oraz w 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formacie PDF,
- kosztorysu inwestorskiego, kosztorysu ofertowego, przedmiaru w ilości 2 egz. w wersji papierowej oraz w 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formacie PDF.

3. Szczegółowy zakres inwestycji określony został w załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

146843,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

730620 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

146843,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UGO & CO. sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

524146896

7.3.3)Ulica

Gustawa Potworowskiego 4

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-209

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

146843,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 199 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
110 500 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
271 383 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
110 500 zł
Mediana
244 199 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Iłowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iłowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 146 844 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: UGO & CO. sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.