Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika, P.H.U.P. GOR-MAR Mariola Gorol

Wartość umowy
436 083 zł
Umowa zawarta
17 listopada 2025
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji od zgłoszenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Gminy Woźniki

Zamawiający Gmina Woźniki (Woźniki, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Gminy Woźniki”, wybierając ofertę wykonawcy Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K. Wartość umowy: 436 083 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WoźnikiWoźniki, Śląskieopublikowano 25 listopada 2025
Wartość umowy
436 083 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K (Boronów), wspólnie z: P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika, P.H.U.P. GOR-MAR Mariola Gorol.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 436 083,23 zł (umowę zawarto 17 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail