Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
123 879 zł
Umowa zawarta
3 listopada 2025
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Lektora Audiodeskrybującego20%Doświadczenie Lektora Czytającego Dialogi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługi nagrania audiodeskrypcji na podstawie otrzymanego skryptu, do filmów pełnometrażowych, w ramach projektu „Cinema Without Barriers”, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II i III”

Zamawiający Centrum Kultury ZAMEK (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi nagrania audiodeskrypcji na podstawie otrzymanego skryptu, do filmów…”, wybierając ofertę wykonawcy Endemit Studio Dominika Sitarek. Wartość umowy: 123 879 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Kultury ZAMEKPoznań, Wielkopolskieopublikowano 25 listopada 2025
Wartość umowy
123 879 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Endemit Studio Dominika Sitarek (Piaseczno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 123 879,45 zł (umowę zawarto 3 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail