Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
535 000 zł
Umowa zawarta
15 października 2025
Okres realizacji
do 30 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 535 000 zł – 709 218 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozwój infrastruktury sportowej poprzez wykonanie boiska do Padla na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu – w formule „zaprojektuj i wybuduj” (II postępowanie)

Zamawiający Miasto Przasnysz (Przasnysz, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozwój infrastruktury sportowej poprzez wykonanie boiska do Padla na terenie Ośrodka…”, wybierając ofertę wykonawcy RPK GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 535 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto PrzasnyszPrzasnysz, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 24 listopada 2025
Wartość umowy
535 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RPK GROUP Sp. z o.o. (Piaseczno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 535 000,00 zł (umowę zawarto 15 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 535 000,00 zł do 709 218,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO PRZASNYSZ

1.3.)Oddział zamawiającego

ul. Jana Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667876

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Kilińskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Przasnysz

1.5.3.)Kod pocztowy

06-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

(29) 756 49 00; 756 49 50

1.5.8.)Numer faksu

(29) 756 49 39

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

b.myslinska-ciosek@przasnysz. um.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przasnysz.um.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4619c9d7-f53a-4869-b78c-818acc24d46f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozwój infrastruktury sportowej poprzez wykonanie boiska do Padla na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu – w formule „zaprojektuj i wybuduj” (II postępowanie)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4619c9d7-f53a-4869-b78c-818acc24d46f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00550726

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00063608/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.17 Rozwój infrastrukutry sportowej poprzez wykonanie boiska do Padla na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00416116

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.32.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

439024,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego, inwestycji obejmującej wykonanie dokumentacji projektowej, a następnie na podstawie tej dokumentacji (po zatwierdzeniu przez stosowne organy) - robót budowlanych polegających na budowie boiska do padla na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji na działce o nr ew. 1847/7w Przasnyszu.

Wraz z przekazaniem Zamawiającemu opracowań projektowych Zamawiający przejmuje autorskie prawa zależne i majątkowe do tych opracowań.
Obiekt winien być zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić nadzór autorski w zakresie opracowanych projektów.

Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do SWZ.

2. UWAGA 1!: Prace będą wykonywane na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, w związku z czym wymaga się od Wykonawcy dobrej organizacji pracy i ograniczenia uciążliwości tak dla użytkowników obiektu do niezbędnego minimum. Prace, dla których będzie konieczne wyłączenie energii elektrycznej lub przerwanie dostępu do sieci teletechnicznej i internet oraz prace ogólnobudowlane należy uzgodnić z dyrekcją obiektu i zaplanować w taki sposób by nie zakłócały korzystania z obiektu.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

535000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

709218,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

535000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RPK GROUP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 1231499721

7.3.3)Ulica

Kineskopowa 1 lok. F

7.3.4)Miejscowość

Piaseczno

7.3.5)Kod pocztowy

05-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

535000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Przasnysz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przasnysz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 535 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RPK GROUP Sp. z o.o. (Piaseczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.