Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Usługi cateringowe dla NASK-PIB na szkolenia w Gdańsku”

Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi cateringowe dla NASK-PIB na szkolenia w Gdańsku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 214 019 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010464542

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kolska 12

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-045

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@nask.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.nask.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-994497e5-0e56-4fac-b0a7-2775040adc5c

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00549367

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00469026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Usługi cateringowe dla NASK-PIB na szkolenia w Gdańsku”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa podczas szkoleń organizowanych lub współorganizowanych przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy, zwanym dalej „NASK-PIB” lub „Zamawiającym” w lokalizacji w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk w terminie 20.11.2025 r., zwana dalej „Wydarzeniem”.
2. Zamawiający odpowiedzialny będzie za wynajem sal szkoleniowych wraz z przestrzenią na catering (osobna sala/ foyer), z możliwością ustawienia stołów cateringowych i przyłączenia do prądu.
3. Liczba uczestników Wydarzenia – maksymalnie: 150 osób i minimalnie 120 osób. Ostateczna liczba uczestników zostanie potwierdzona na 5 dni roboczych przed terminem Wydarzenia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej jako: „SOPZ”) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
5. Termin wykonania zamówienia:
1) Umowa zostaje zawarta na czas określony i obowiązuje od dnia jej zawarcia do czasu wykonania wszelkich obowiązków określonych we wzorze Umowy, stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ, zwanych dalej „Umową” i SOPZ, nie dłużej niż przez okres 1 miesiąca liczonego od dnia zawarcia, z zastrzeżeniem zdania następnego. Postanowienia § 9 Umowy dotyczące ochrony Informacji poufnych oraz § 10 ust. 1 pkt 4) Umowy dotyczące odpowiedzialności za ich naruszenie obowiązują przez czas określony w § 9 ust. 1 Umowy.
2) Usługa zostanie zrealizowana w dniu i miejscu Wydarzenia.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu.

3.9.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MŁODY BYRON PATRYK DZICZEK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7431841191

4.3.3.)Ulica

ul. Marsa nr 46,

4.3.4.)Miejscowość

Gdańsk

4.3.5.)Kod pocztowy

80-299

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

16350,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00526785/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

16350,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.