ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamionku Sp.z o.o. (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego”. Termin składania ofert minął 28 listopada 2025, 09:00. Wadium: 2000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 713 654 zł
Wadium
2000 zł
Termin składania ofert
28 listopada 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Doświadczenie10%Gwarancja10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 09:00
  2. Wynik postępowania

    05 stycznia 2026

    1 oferta
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 80%, Doświadczenie 10%, Gwarancja 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego.

  • 3

    RyzykoWadium: 2 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamionku Sp.z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386182246

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kamionek 25

1.5.2.)Miejscowość

Szczytno

1.5.3.)Kod pocztowy

12-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zgkim-kamionek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zgkim-kamionek.pl/stronadomowa.aspx

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Spółka zo.o.

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Gospodarka odpadami, gospodarka wodno-kanalizacyjna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a064eeb-0f0c-460b-b9c1-6e920b484a6a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00549138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00090228/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zgkim_kamionek

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/zgkim_kamionek

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452).

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://platformazakupowa.pl/ocenianie/manage/offers/publication/1221051

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Stosownie do treści art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO (Dz.Urz.UE.L 2016 Nr 119, str. 1, sprostowanie Dz.Urz.UE.L 2018 Nr 127, poz. 2) informujemy:
1. Administratorem danych osobowych jest Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamionku Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kamionek 25, 12-100 Szczytno, REGON 386182246, NIP 7451853607, tel/fax: 89 624 33 88, e-mail: biuro@zgkim-kamionek.pl.
2. Celem przetwarzania danych osobowych jest:
a. realizacja statutowych zadań ZGKiM,
b. podjęcie działań przed zawarciem umowy, zawarcie i wykonanie umowy, a także bieżący kontakt z kontrahentami w powyższym zakresie.
c. wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
d. prowadzenie strony internetowej ZGKiM.
3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak może stanowić warunek konieczny np. zawarcia umowy, wystawienia dokumentu księgowego, udzielenia informacji. W ramach realizacji zadań statutowych jednostki, podanie danych jest obligatoryjne.
4. W związku z przetwarzaniem danych w celach opisanych powyżej (pkt. 2), dane osobowe mogą być udostępniane następującym kategoriom odbiorców: podmiotom uczestniczącym w procesach niezbędnych do wykonania umowy, w tym usługi świadczone drogą elektroniczną; podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne lub wspierające te systemy; podmiotom świadczącym usługi doradcze w tym prawne lub audytowe, eksperckie. Dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom uprawnionym na mocy obowiązujących przepisów prawa.
5. Administrator przetwarza dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji wskazanych w pkt. 2 celów tj. przez czas realizacji zawartej umowy, a po tym czasie przez okres i w zakresie wymaganym przez przepisy prawa oraz do czasu przedawnienia się roszczeń wynikających z umowy. W przypadku kiedy przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, dane przetwarzane będą zgodnie z obowiązującym w ZGKiM normatywem kancelaryjnym. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, dane będą przetwarzane do czasu jej cofnięcia.
6. Osoby, których dane są przetwarzane przez administratora uprawione są do dostępu do treści swoich danych oraz mają prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Osoby których dane przetwarzane są przez administratora mają prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
8. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.
9. Dane osobowe nie są profilowane, ani wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
10. Funkcję inspektora ochrony danych pełni Tomasz Trzciałkowski, tel. +48511793443, email: kontakt@idpo.pl.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WK.230.2.31.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa fabrycznie nowego ciągnika. 2. Wymagania jakie musi spełniać oferowany ciągnik

a) Ciągnik rolniczy, fabrycznie nowy, rok produkcji 2025; b) Homologacja końcowa europejska lub dokument równoważny; c) Wszystkie dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej; d) Instrukcja obsługi w języku polskim; 3. Informacje ogólne Zamawiający zastrzega sobie możliwość założenia urządzenia GPS na koszt Zamawiającego. Ciągnik musi być przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu lub w garażu nieogrzewanym (tzn. pomieszczeniach zamkniętych-wentylowanych, w których nie przewiduje się stosowania własnych lub obcych źródeł ciepła). Ciągnik musi być wyposażony w fabrycznie nowy TUZ czołowy z ramionami automatycznymi kat.2, 4. Silnik a) Wysokoprężny o mocy w przedziale 114-125 KM; b) Silnik spełniający normy emisji spalin: STAGE 5; c) Pojemność silnika: 3700 - 4000 cm3 e) Ilość cylindrów: 4, 5. Napęd a) Ilość biegów min. 20/20 z półbiegiem i dwoma reduktorami; b) Maks prędkość min 40 km/h c) Rewers sterowany elektrohydraulicznie; d) Napęd na 4 koła załączany elektrohydraulicznie; e) Oś przednia z elektro-hydraulicznym załączaniem blokady; f) Na osiach pojazdu zamontowane ogumienie 4WD: 440/65R28 - 540/65R38; g) Blokada mechanizmu różnicowego tylnego załączana elektryczno-hydraulicznie. 6. Układ hamulcowy a) przednia oś wyposażona w hamulce z tarczami w kąpieli olejowej.; b) Hamulce – standardowe hamulcowe; c) Hamulec przyczepy- pneumatyczny 1 i 2 obwodowy; 7. Układ hydrauliczny a) Tylne zawory hydrauliczne min 3 pary wyjść hydraulicznych; b) Przód ciągnika- min. dwie pary wyjść hydraulicznych; c) Tylny TUZ o udźwigu w przedziale min. 4500-5600 kg; f) TUZ kategorii II z automatycznymi zabezpieczeniami; g) Przedni TUZ z dwoma parami wyjść hydraulicznych o udźwigu w przedziale min. 3000-4000 kg; h) Sterowanie tylnego TUZ-A i wałka WOM na tylnych błotnikach; 8. WOM a) Elektro-hydrauliczne sprzęgło WOM z hamulcem; b) Min. Dwie prędkości tylnego WOM; c) Sterowanie WOM na tylnych błotnikach. d) płynny start tylnego WOM 9. Kabina a) Kabina na 4 słupkach z homologacją na dwie osoby w kabinie; b) Klimatyzacja i ogrzewanie; c) Kabina dwudrzwiowa zamykana na klucz; d) Fotel kierowcy amortyzowany pneumatycznie; e) Fotel pasażera musi spełniać minimum wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia; f) Wszystkie miejsca siedzące skierowane w kierunku jazdy; g) Radio; h) Joystick wmontowany po prawej stronie podłokietnika fotela kierowcy; (jeżeli wymaga) i)Wycieraczki i spryskiwacze przedniej i tylnej szyby; j) Reflektory robocze przednie min 4 szt, tylne min 2 szt montowane w dachu; k) Światła błyskowe koloru żółtego, 2 szt montowane na kabinie; l) Lusterka wsteczne- teleskopowe i sferyczne; ł) Układ kierowniczy standardowy z regulacją kolumny kierowniczej w dwóch płaszczyznach. m) Gniazda elekryczne 12V + 2xUSB + ISO 11786, n) Dwie pamięci prędkości obrotowych silnika, o) Kabina amortyzowana 10. Pozostałe parametry a) Zaczep główny transportowy automatyczny o przesuwnej zmianie wysokości; b) Zaczep dolny rolniczy i stały zaczep do przyczep jedno osiowych; c) Haki CBM kat 2; d) Stabilizatory mechaniczne; e) Górny łącznik mechaniczny; f) masa własna 4500 – 5000 kg g) długość ciągnika – 4300 – 4800 mm h) Szerokość ciągnika – 2100 -2400 mm i) rozstaw osi- 2300 -2500 mm j) maks wysokość ciągnika 2800 mm h) kpl obciążników kół tylnych 11. Wyposażenie a) Gaśnica; b) Trójkątna tablica wyróżniająca; c) Trójkąt ostrzegawczy; 12. Wymagania gwarancyjne i serwisowe Oferowany przez wykonawcę ciągnik powinien być w pełni sprawny i spełniać wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe określone w szczegółowym opisie zamówienia. Ciągnik powinien posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do dopełnienia formalności związanych z dopuszczeniem do ruchu po drogach publicznych i instrukcję obsługi w języku polskim. Ciągnik przeznaczony jest do prac związanych z utrzymaniem dróg gminnych. Głównie koszenie poboczy, transport, remont cząstkowych nawierzchni, frezowanie pni, zimowe utrzymanie dróg. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na dostarczony ciągnik na okres 36 miesięcy liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu odbioru ciągnika. W okresie gwarancji wszystkie koszty naprawy w tym dojazd, koszt materiałów i części zamiennych, za wyjątkiem materiałów i części eksploatacyjnych podlegających naturalnemu zużyciu ponosi wykonawca. Podjęcie naprawy w okresie gwarancji nastąpi w czasie 24 godzin licząc od terminu zgłoszenia, nie wliczając czasu w dniach ustawowo wolnych - Czas usunięcia usterki - 48 godzin, nie wyliczając czasu w dni ustawowo wolne - Maksymalny czas naprawy – do 14 dni licząc od daty jej rozpoczęcia, - Wykonanie obowiązków z tytułu gwarancji odbywać się będzie transportem i na koszt wykonawcy. - Koszty transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca. - Przebiegi między obsługowe nie mogą być krótsze, niż co 500 mth lub nie mniejsze, niż co 12 miesięcy (w przypadku niewykonania przebiegu w motogodzinach). Przed złożeniem oferty wykonawca winien zapoznać się ze specyfikacją warunków zamówienia, przedmiotem zamówienia, istotnymi postanowieniami umowy, jak również uzyskać inne niezbędne informacje potrzebne do sporządzenia oferty. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia, znajduje się odniesienie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że dopuszcza wówczas rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesienie takie należy odczytywać wraz z określeniem ,,lub równoważne''.

4.2.6.)Główny kod CPV

16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Punktowo

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

80

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie

4.3.6.)Waga

10

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy

1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu i niniejszej SWZ. 2. Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy pzp dotyczących: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia minimalnych wymogów w przedmiotowym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia minimalnych wymogów w przedmiotowym zakresie. 3) zdolności technicznej i zawodowej: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedstawi wykaz dostaw w okresie ostatnich pięciu lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, w którym oświadczy, że zrealizował przynajmniej 1 dostawę lub więcej fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł netto w ramach jednej dostawy. 4) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia minimalnych wymogów w przedmiotowym zakresie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

wykaz usług (wzór wykazu - załącznik nr 6 do SWZ) w okresie ostatnich pięciu lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, w którym oświadczy, że zrealizował przynajmniej 1 dostawę lub więcej fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o wartości nie mniejszej niż 200 000,00 zł netto w ramach jednej dostawy, z załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy usługi zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne dokumenty. Jeżeli wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych, dostaw lub usług, wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz, o którym mowa dotyczy usług, w których wykonaniu wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) oświadczenie wstępne, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy prawo zamówień publicznych, którego wzór stanowią załączniki nr 2 i 3 do SWZ. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Zamawiający wymaga od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100)
2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert tj. do dnia 28.11.2025 r., do godz. 09:00 i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Ustawy.
3.Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach:
a) pieniądzu;
b) gwarancjach bankowych
c) gwarancjach ubezpieczeniowych;
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z 9.11.2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310 ze zm.)
4.Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego:
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamionku Sp.zo.o., Kamionek 25, 12-100 Szczytno Santander Bank nr 84 1090 2718 0000 0001 5003 8394 tytułem: „Wadium – Nr sprawy: WK.230.2.31.2025”.
W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu, Zamawiający uzna je za wniesione skutecznie jeżeli najpóźniej w terminie składania ofert, nastąpi uznanie wskazanego przez Zamawiającego rachunku bankowego o kwotę wadium.
Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 3 pkt 2 – 4 Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.
Z treści gwarancji (poręczenia) musi jednoznacznie wynikać nieodwoływalne i bezwarunkowe, na pierwsze żądanie zgłoszone przez Zamawiającego, zobowiązanie gwaranta (poręczyciela) do zapłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy. Ponadto powinien być wskazany termin obowiązywania gwarancji (poręczenia), który nie może być krótszy niż termin związania ofertą.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

7. W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia do oferty należy załączyć pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-11-28 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/zgkim_kamionek

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-11-28 09:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16000000-5Maszyny rolnicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
713 654 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 196 zł1 357 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 126 177 zł
Źródło próbki
CPV 16000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 196 zł
Mediana
713 654 zł
Górny kwartyl
1 357 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.11.2025, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamionku Sp.z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytno.
Tak. Wadium określono na 2000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16000000-5 (Maszyny rolnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.