Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
54 267 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2025
Okres realizacji
do 17 marca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 54 267 zł – 59 111 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa mięsa świeżego drobiowego oraz produktów wędliniarskich do COS-OPO w Giżycku

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa mięsa świeżego drobiowego oraz produktów wędliniarskich do COS-OPO w…”, wybierając ofertę wykonawcy BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 54 267 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Centralny Ośrodek SportuGiżycko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 21 listopada 2025
Wartość umowy
54 267 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 54 266,95 zł (umowę zawarto 19 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 54 266,95 zł do 59 110,54 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu

1.3.)Oddział zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142733356

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Moniuszki 22

1.5.2.)Miejscowość

Giżycko

1.5.3.)Kod pocztowy

11-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.gizycko@cos.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.cos.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5868bf0-4d7d-4f81-b1e7-be5a364cb5dd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Sport

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa mięsa świeżego drobiowego oraz produktów wędliniarskich do COS-OPO w Giżycku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5868bf0-4d7d-4f81-b1e7-be5a364cb5dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00547599

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00124144/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 Sukcesywna dostawa mięsa świeżego drobiowego oraz produktów wędliniarskich

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00490818

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GŻ/P/16/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy świeżego mięsa drobiowego oraz produktów wędliniarskich do COS-OPO w Giżycku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z ilościami zwarty został w załączniku nr 2 – arkusz kalkulacyjny.

4.5.3.)Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54266,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59110,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54266,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272359947

7.3.3)Ulica

ul. Staniewicka 12,

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-310

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54266,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15110000-2Mięso
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
380 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 783 zł754 231 zł
Rozstęp międzykwartylowy
554 447 zł
Źródło próbki
CPV 15110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 783 zł
Mediana
380 000 zł
Górny kwartyl
754 231 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Sportu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 54 267 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15110000-2 (Mięso). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.