ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Urzędu Statystycznego w Krakowie

Zamawiający Urzad Statystyczny w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Urzędu…”. Termin składania ofert minął 1 grudnia 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Urzad Statystyczny w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 21 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
1 grudnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Przedłużona gwarancja – „PG”25%Kryterium środowiskowe – „Ś”5%Skrócony czas obsługi serwisowej – „S”10%Termin dostawy licencji do Zamawiającego – „Td”40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego (monitory, komputery osobiste, laptopy) oraz oprogramowania biurowego dla Urzędu Statystycznego w Krakowie.

  • 2

    ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków udziału w postępowaniu znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej na platformie zakupowej.

  • 3

    ZakresZamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urzad Statystyczny w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000331613

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kazimierza Wyki 3

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-223

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatuskrk@stat.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://krakow.stat.gov.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na potrzeby Urzędu Statystycznego w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-82a1e473-c6b7-4c8a-b28d-c82642b8932a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00547234

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://stat-krakow.ezamawiajacy.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami, szczegółowo określona w pkt 11 SWZ, odbywać się będzie elektronicznie, w języku polskim, przy użyciu:
- platformy zakupowej Zamawiającego, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://stat-krakow.ezamawiajacy.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu, opisane zostały w Instrukcji dla wykonawców korzystających z Platformy

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO), Dyrektor Urzędu Statystycznego w Krakowie informuje o zasadach oraz prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
I. Administrator
Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Urzędu Statystycznego w Krakowie z siedzibą przy ul. Kazimierza Wyki 3, 31-223 Kraków.
II. Inspektor ochrony danych
Z inspektorem ochrony danych (IOD) można się kontaktować:
1) pocztą tradycyjną na adres: ul. K. Wyki 3, 31-223 Kraków,
2) pocztą elektroniczną na adres e-mail: iod_uskrk@stat.gov.pl.
Do IOD należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez Urząd Statystyczny w Krakowie, w tym realizacji praw wynikających z RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

KRK-WAD.271.3.2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia: Zakup i dostawa 35 szt. komputerów stacjonarnych oraz 5 szt. monitorów panoramicznych Typ 1 oraz 45 szt. monitorów panoramicznych Typ 2

4.2.6.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Przedłużona gwarancja – „PG”

4.3.6.)Waga

25

4.3.4.)Rodzaj kryterium

aspekty środowiskowe, w tym efektywność energetyczna przedmiotu zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kryterium środowiskowe – „Ś”

4.3.6.)Waga

5

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Skrócony czas obsługi serwisowej – „S”

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Tak

4.3.11.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia: Zakup i dostawa 34 szt. komputerów przenośnych

4.2.6.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Przedłużona gwarancja – „PG”

4.3.6.)Waga

25

4.3.4.)Rodzaj kryterium

aspekty środowiskowe, w tym efektywność energetyczna przedmiotu zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Kryterium środowiskowe – „Ś”

4.3.6.)Waga

5

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Skrócony czas obsługi serwisowej – „S”

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Tak

4.3.11.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III zamówienia: Zakup i dostawa 21 szt. licencji oprogramowania specjalistycznego

4.2.6.)Główny kod CPV

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy licencji do Zamawiającego – „Td”

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV zamówienia: Zakup i dostawa 160 szt. licencji oprogramowania biurowego

4.2.6.)Główny kod CPV

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy licencji do Zamawiającego – „Td”

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu
2) posiadają zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
Określenie warunku:
Zamawiający nie określił wymagań w zakresie powyższego warunku.
3) posiadają uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Określenie warunków:
Zamawiający nie określił wymagań w zakresie powyższego warunku.
4) posiadają zdolność techniczną lub zawodową do wykonania zamówienia
Określenie warunków:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże minimalny poziom zdolności tj.:
˗ wykaże dostawy* wykonane, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane należycie.
*przez dostawy Zamawiający rozumie:
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu komputerów stacjonarnych, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 200 000,00 zł brutto dla Części I zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu przenośnych, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 150 000,00 zł brutto dla Części II zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu licencji oprogramowania specjalistycznego, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 25 000,00 zł brutto dla Części III zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu licencji oprogramowania, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 250 000,00 zł brutto dla Części IV zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
Zamawiający nie określa wymagań w zakresie spełnienia po stronie wykonawcy dodatkowych warunków w zakresie sytuacji finansowej lub ekonomicznej.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże minimalny poziom zdolności tj.:
˗ wykaże dostawy* wykonane, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane należycie.
*przez dostawy Zamawiający rozumie:
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu komputerów stacjonarnych, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 200 000,00 zł brutto dla Części I zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu przenośnych, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 150 000,00 zł brutto dla Części II zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu licencji oprogramowania specjalistycznego, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 25 000,00 zł brutto dla Części III zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
˗ wykonanie co najmniej jednej dostawy polegającej na dostarczeniu licencji oprogramowania, na podstawie jednej umowy, o wartości minimum 250 000,00 zł brutto dla Części IV zamówienia.
W przypadku składania ofert przez podmioty występujące wspólnie, warunek musi być spełniony przynajmniej przez jeden podmiot.
Zamawiający nie określa wymagań w zakresie spełnienia po stronie wykonawcy dodatkowych warunków w zakresie sytuacji finansowej lub ekonomicznej.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1)wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia dot. Części I zamówienia zobowiązany jest dołączyć do oferty przedmiotowe środki dowodowe

˗ wydruk ze strony internetowej: https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php datowany nie wcześniej niż 3 dni przed dniem złożenia oferty, ze wskazaniem wiersza odpowiadającego właściwemu wynikowi testów, potwierdzającego, że wydajność procesora danego typu oferowanego komputera przenośnego osiąga wymagane minimalne wielkości określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (wartość Average CPU Mark) w teście PassMark CPU Mark (PerformanceTest V10). 2) wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia dot. Części II zamówienia zobowiązany jest dołączyć do oferty przedmiotowe środki dowodowe: ˗ wydruk ze strony https://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php datowany nie wcześniej niż 3 dni przed dniem złożenia oferty, ze wskazaniem wiersza odpowiadającego właściwemu wynikowi testów, potwierdzającego, że wydajność procesora danego typu oferowanego komputera stacjonarnego osiąga wymagane minimalne wielkości określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (wartość Average CPU Mark) w teście PassMark CPU Mark (PerformanceTest V10). 3) przedmiotowe środki dowodowe złożyć należy w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu poświadczonej za zgodność z oryginałem przez wykonawcę kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem osobistym lub podpisem zaufanym. 4) wykonawca winien złożyć przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Jeżeli wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

szczegółowy zakres zmian w umowie określa § 12 do części I i II
szczegółowy zakres zmian w umowie określa § 11 do części III i IV

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-12-01 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Na Platformie pod adresem: https://stat-krakow.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-12-01 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2025-12-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30231300-0Monitory ekranowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 01.12.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Urzad Statystyczny w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231300-0 (Monitory ekranowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.