Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą zbiornika i transportem butli dla Olmedica w Olecku Sp. z o.o.

Zamawiający Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa gazów medycznych wraz z dzierżawą zbiornika i transportem butli dla Olmedica w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Olmedica w Olecku - Sp. z o.o.Olecko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Olecki →)opublikowano 20 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 567 596 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OLMEDICA W OLECKU - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 519558690

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gołdapska 1

1.4.2.)Miejscowość

Olecko

1.4.3.)Kod pocztowy

19-400

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.7.)Numer telefonu

87 520 22 95-96

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@olmedica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.olmedica.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00545920

2.2.)Data ogłoszenia

2025-11-20

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00512060

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

1. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada i będzie posiadał aktualne i ważne przez cały okres trwania umowy dopuszczenia do obrotu na każdy oferowany wyrób medyczny (w postaci Deklaracji Zgodności wydanej przez producenta oraz Certyfikatu CE lub równoważnego wydanego przez jednostkę notyfikacyjną - z uwzględnieniem okresów przejściowych (jeżeli dotyczy) zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń (świadectw). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych lub Świadectwo Rejestracji (łącznie z Charakterystyką Produktu Leczniczego) zgodnie z Ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 06.09.2001 r. (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego (również w trakcie realizacji umowy) przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń oraz kart charakterystyki produktu. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 2.1; 3.1; 3.2; 3.3). 3. Oświadczenie Wykonawcy, że przedmiot zamówienia jest kwalifikowany jako wyrób medyczny. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (Część 2 poz. 2.1, 2.2, 2.3) 4. Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie zaoferowane gazy medyczne będące produktem leczniczym posiadają ważną charakterystykę produktu leczniczego. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 2.1; 3.1; 3.2; 3.3) 5. Oświadczenie Wykonawcy, że spełnienia wymagania zawarte w Ustawie o dozorze technicznym (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1194 ze zm.) oraz dystrybuuje gazy medyczne w zbiornikach ciśnieniowych podlegających systematycznym kontrolom UDT, posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty (wytwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami (GMP), przestrzega zasady Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), przestrzega odpowiednich przepisów, które dotyczą bezpiecznego transportu butli (w tym także spełnienia wymogi Ustawy Prawo farmaceutyczne co do kontroli temperatury w transporcie z wyłączeniem produktów leczniczych i wyrobów medycznych, których transport nie wymaga monitorowania temperatury). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 6 do SWZ. Po zmianie: 1. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada i będzie posiadał aktualne i ważne przez cały okres trwania umowy dopuszczenia do obrotu na każdy oferowany wyrób medyczny (w postaci Deklaracji Zgodności wydanej przez producenta oraz Certyfikatu CE lub równoważnego wydanego przez jednostkę notyfikacyjną - z uwzględnieniem okresów przejściowych (jeżeli dotyczy) zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń (świadectw). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych lub Świadectwo Rejestracji (łącznie z Charakterystyką Produktu Leczniczego) zgodnie z Ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 06.09.2001 r. (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego (również w trakcie realizacji umowy) przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń oraz kart charakterystyki produktu. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 1.1; 3.1; 3.2; 3.3). 3. Oświadczenie Wykonawcy, że przedmiot zamówienia jest kwalifikowany jako wyrób medyczny. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (Część 2 poz. 2.1, 2.3) 4. Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie zaoferowane gazy medyczne będące produktem leczniczym posiadają ważną charakterystykę produktu leczniczego. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 1.1; 3.1; 3.2; 3.3) 5. Oświadczenie Wykonawcy, że spełnienia wymagania zawarte w Ustawie o dozorze technicznym (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1194 ze zm.) oraz dystrybuuje gazy medyczne w zbiornikach ciśnieniowych podlegających systematycznym kontrolom UDT, posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty (wytwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami (GMP), przestrzega zasady Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), przestrzega odpowiednich przepisów, które dotyczą bezpiecznego transportu butli (w tym także spełnienia wymogi Ustawy Prawo farmaceutyczne co do kontroli temperatury w transporcie z wyłączeniem produktów leczniczych i wyrobów medycznych, których transport nie wymaga monitorowania temperatury). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

1. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada i będzie posiadał aktualne i ważne przez cały okres trwania umowy dopuszczenia do obrotu na każdy oferowany wyrób medyczny (w postaci Deklaracji Zgodności wydanej przez producenta oraz Certyfikatu CE lub równoważnego wydanego przez jednostkę notyfikacyjną - z uwzględnieniem okresów przejściowych (jeżeli dotyczy) zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń (świadectw). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych lub Świadectwo Rejestracji (łącznie z Charakterystyką Produktu Leczniczego) zgodnie z Ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 06.09.2001 r. (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego (również w trakcie realizacji umowy) przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń oraz kart charakterystyki produktu. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 2.1; 3.1; 3.2; 3.3). 3. Oświadczenie Wykonawcy, że przedmiot zamówienia jest kwalifikowany jako wyrób medyczny. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (Część 2 poz. 2.1, 2.2, 2.3) 4. Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie zaoferowane gazy medyczne będące produktem leczniczym posiadają ważną charakterystykę produktu leczniczego. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 2.1; 3.1; 3.2; 3.3) 5. Oświadczenie Wykonawcy, że spełnienia wymagania zawarte w Ustawie o dozorze technicznym (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1194 ze zm.) oraz dystrybuuje gazy medyczne w zbiornikach ciśnieniowych podlegających systematycznym kontrolom UDT, posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty (wytwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami (GMP), przestrzega zasady Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), przestrzega odpowiednich przepisów, które dotyczą bezpiecznego transportu butli (w tym także spełnienia wymogi Ustawy Prawo farmaceutyczne co do kontroli temperatury w transporcie z wyłączeniem produktów leczniczych i wyrobów medycznych, których transport nie wymaga monitorowania temperatury). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 6 do SWZ. Po zmianie: 1. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada i będzie posiadał aktualne i ważne przez cały okres trwania umowy dopuszczenia do obrotu na każdy oferowany wyrób medyczny (w postaci Deklaracji Zgodności wydanej przez producenta oraz Certyfikatu CE lub równoważnego wydanego przez jednostkę notyfikacyjną - z uwzględnieniem okresów przejściowych (jeżeli dotyczy) zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń (świadectw). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ. 2. Oświadczenie Wykonawcy - że posiada pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych lub Świadectwo Rejestracji (łącznie z Charakterystyką Produktu Leczniczego) zgodnie z Ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 06.09.2001 r. (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego (również w trakcie realizacji umowy) przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń oraz kart charakterystyki produktu. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 1.1; 3.1; 3.2; 3.3). 3. Oświadczenie Wykonawcy, że przedmiot zamówienia jest kwalifikowany jako wyrób medyczny. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (Część 2 poz. 2.1, 2.3) 4. Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie zaoferowane gazy medyczne będące produktem leczniczym posiadają ważną charakterystykę produktu leczniczego. Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ – (część 1 poz. 1.1; część 2 poz. 1.1; 3.1; 3.2; 3.3) 5. Oświadczenie Wykonawcy, że spełnienia wymagania zawarte w Ustawie o dozorze technicznym (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1194 ze zm.) oraz dystrybuuje gazy medyczne w zbiornikach ciśnieniowych podlegających systematycznym kontrolom UDT, posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty (wytwarzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami (GMP), przestrzega zasady Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP), przestrzega odpowiednich przepisów, które dotyczą bezpiecznego transportu butli (w tym także spełnienia wymogi Ustawy Prawo farmaceutyczne co do kontroli temperatury w transporcie z wyłączeniem produktów leczniczych i wyrobów medycznych, których transport nie wymaga monitorowania temperatury). Oświadczenie wg wzoru zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-11-21 09:00 Po zmianie: 2025-11-26 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-11-21 09:15 Po zmianie: 2025-11-26 09:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-12-20 Po zmianie: 2025-12-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111500-0Gazy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
567 596 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
351 835 zł1 345 131 zł
Rozstęp międzykwartylowy
993 296 zł
Źródło próbki
CPV 24111500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
351 835 zł
Mediana
567 596 zł
Górny kwartyl
1 345 131 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olecko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111500-0 (Gazy medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.