Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
200 000 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „31. Toruński Festiwal Książki”

Zamawiający Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Kultury Dwór Artusa. Wartość umowy: 200 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Województwo Kujawsko-PomorskieToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 20 listopada 2025
Wartość umowy
200 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Kultury Dwór Artusa (Toruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 200 000,00 zł (umowę zawarto 19 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail