Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 18 listopada 2025 roku, do godz. 10:00, do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta. Oferta Wykonawcy KGH REMIGIUSZ KOWALCZYK, Aleja Wojska Polskiego 82 lok. 76, 62-800 Kalisz, podlega odrzuceniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na postawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Wobec powyższego wystąpiły przesłanki powodujące unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, określone w art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, j

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup agregatów prądotwórczych

Zamawiający Gmina Kąkolewnica (Kąkolewnica, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Zakup agregatów prądotwórczych”.

Zamawiający: Gmina KąkolewnicaKąkolewnica, Lubelskieopublikowano 19 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 18 listopada 2025 roku, do godz. 10:00, do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta. Oferta Wykonawcy KGH REMIGIUSZ KOWALCZYK, Aleja Wojska Polskiego 82 lok. 76, 62-800 Kalisz, podlega… Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kąkolewnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237552

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lubelska 5

1.5.2.)Miejscowość

Kąkolewnica

1.5.3.)Kod pocztowy

21-302

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

83 372-20-10

1.5.8.)Numer faksu

83 372-20-49

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kakolewnica.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugkakolewnica.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1212691

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup agregatów prądotwórczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1bf2e299-a04f-41e4-a258-348fc14dd0a2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00543390

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00079513/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup agregatów prądotwórczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00524851

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GR.271.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup agregatów prądotwórczych (mobilny agregat prądotwórczy – 1 szt., agregaty prądotwórcze 3-fazowe – 5 szt.). Wymagane parametry agregatów prądotwórczych zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 4 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz techniczny. Przedmiot zamówienia obejmuje również koszty transportu, rozładunku oraz przeszkolenia użytkowników wskazanych przez Zamawiającego. Miejsce dostawy: Urząd Gminy Kąkolewnica, ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica, pow. radzyński, woj. lubelskie

4.5.3.)Główny kod CPV

31120000-3 - Generatory

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 18 listopada 2025 roku, do godz. 10:00, do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta.
Oferta Wykonawcy KGH REMIGIUSZ KOWALCZYK, Aleja Wojska Polskiego 82 lok. 76, 62-800 Kalisz, podlega odrzuceniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na postawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Wobec powyższego wystąpiły przesłanki powodujące unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, określone w art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31120000-3Generatory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kąkolewnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kąkolewnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31120000-3 (Generatory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.