Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
213 957 zł
Umowa zawarta
21 października 2025
Okres realizacji
70 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

NA WYKONANIE STREFY WYPOCZYNKU W BUDYNKU NOWEGO INTERNATU W SZCZAWNICY, CENTRUM KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA OHP W SZCZAWNICY - JABŁONCE

Zamawiający Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce (Szczawnica, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „NA WYKONANIE STREFY WYPOCZYNKU W BUDYNKU NOWEGO INTERNATU W SZCZAWNICY, CENTRUM…”, wybierając ofertę wykonawcy BC PROGRES Bożena Chlebek. Wartość umowy: 213 957 zł.

Wartość umowy
213 957 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 listopada 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    31 marca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BC PROGRES Bożena Chlebek (Ochotnica Dolna).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 213 957,00 zł (umowę zawarto 21 października 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail