„Dostawa oprogramowania antywirusowego – pakiet 50 licencji i oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT szt. 1”
Zamawiający Gmina Jedlińsk (Jedlińsk, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa oprogramowania antywirusowego – pakiet 50 licencji i oprogramowania do…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
13 listopada 2025
Termin ofert: 21 listopada 2025 11:30Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
19 listopada 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
17 grudnia 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA JEDLIŃSK |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670223764 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Warecka 19 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jedlińsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-660 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 48 3213021 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@jedlinsk.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.jedlinsk.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00543016 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-11-19 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00528275 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-11-20 13:00 Po zmianie: 2025-11-21 11:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-11-20 13:10 Po zmianie: 2025-11-21 12:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-12-19 Po zmianie: 2025-12-20 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.