Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Szczutowo

Zamawiający Gmina Szczutowo (Szczutowo, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół podstawowych prowadzonych…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzczutowoSzczutowo, Mazowieckieopublikowano 18 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 500 000 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZCZUTOWO

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015974

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Lipowa 5A

1.4.2.)Miejscowość

Szczutowo

1.4.3.)Kod pocztowy

09-227

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.7.)Numer telefonu

24/276-71-96

1.4.8.)Numer faksu

24/276-71-67 wew. 103

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@szczutowo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczutowo.nowybip.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fcfe055f-225b-41bd-8ffa-e476b366b3f6

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00537847

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-11-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00323506

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Szczutowo

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

„Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Szczutowo” 2. Szczegółów opis przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1a do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami, c) posiadać komplet dokumentacji techniczno- eksploatacyjnej.

3.8.)Główny kod CPV

34121100-2 - Autobusy transportu publicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-08-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2025-11-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRUCK IMPORT – EXPORT WYNAJEM Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7011020346

4.3.3.)Ulica

Żurawia 43/201

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-680

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

538740,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00381866/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-11-14

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Wykonanie przedmiotu zamówienia w terminie do dnia 15.11.2025 r. jest technicznie niemożliwe.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Na podstawie § ust. 2 umowy Strony dokonują zmiany w § 2 umowy, który otrzymuje brzmienie:
"Termin realizacji umowy: od dnia podpisania umowy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 listopada 2025 r."

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34121100-2Autobusy transportu publicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
500 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
337 398 zł1 056 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 513 zł
Źródło próbki
CPV 34121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
337 398 zł
Mediana
500 000 zł
Górny kwartyl
1 056 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szczutowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczutowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34121100-2 (Autobusy transportu publicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.