Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Smartech IT PSA· Bielany Wrocławskie
Wartość umowy
299 000 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2025
Okres realizacji
do 20 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usługi przygotowania, aktualizacji, doskonalenia i utrzymania dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI)

Zamawiający Główny Inspektorat Sanitarny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usługi przygotowania, aktualizacji, doskonalenia i utrzymania dokumentacji Systemu…”, wybierając ofertę wykonawcy Smartech IT PSA. Wartość umowy: 299 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Główny Inspektorat SanitarnyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
299 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Smartech IT PSA (Bielany Wrocławskie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 299 000,00 zł (umowę zawarto 7 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY

1.3.)Oddział zamawiającego

GIS

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016182448

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

TARGOWA 65

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-729

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inspektorat@sanepid.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/gis/glowny-inspektorat-sanitarny

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usługi przygotowania, aktualizacji, doskonalenia i utrzymania dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-67896cbc-8c5a-4bd0-9cc2-29545637741d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536992

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00136866/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Audyt dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zwiększenie instytucjonalnej cyberodporności jednostek Państwowej Inspekcji Sanitarnej” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (Priorytet C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Podstawa prawna: art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, który stanowi, że Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku, gdy w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Postępowania nr 2/2025/P (Część 2) oraz 11/2025/P prowadzone w trybie podstawowym zostały unieważnione, ponieważ w postępowaniach nie zostały złożone żadne oferty.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

16/2025/P

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Przygotowanie, aktualizacja, doskonalenie i utrzymanie dokumentacji SZBI w Głównym Inspektoracie Sanitarnym oraz dziewięciu Granicznych Stacjach Sanitarno-Epidemiologicznych, poprzez realizację następujących zadań: a) inwentaryzacja zasobów informacyjnych, b) szacowanie ryzyka, c) analiza przetwarzania informacji, d) przygotowanie systemu klasyfikacji informacji, e) aktualizacja i wdrożenie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI). 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest na rzecz Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz jednostek podległych, tj. Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dorohusku, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdyni, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrebennem, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koroszczynie, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przemyślu, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Suwałkach, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie, Granicznej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie.

4.5.3.)Główny kod CPV

71620000-0 - Usługi analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72150000-1 - Usługi doradztwa w zakresie audytu komputerowego oraz sprzętu komputerowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

299000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

299000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Smartech IT PSA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

524204843

7.3.4)Miejscowość

Bielany Wrocławskie

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia podwykonawcy będą realizować wszystkie zadania wynikające z OPZ dla wybranych jednostek.
1. Smartech IT sp. z o.o.
2. Audyteka Wojciech Truchan
3. Centrum Doradztwa i Analiz Projektowych sp. z o.o.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

299000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71620000-0Usługi analizy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Główny Inspektorat Sanitarny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 299 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71620000-0 (Usługi analizy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Smartech IT PSA (Bielany Wrocławskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.