Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
357 939 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2025
Okres realizacji
do 18 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 357 939 zł – 562 836 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane polegające na wykonaniu systemu sygnalizacji pożarowej (SSP) oraz przyłączeniu go do monitoringu pożarowego PSP w budynku Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane polegające na wykonaniu systemu sygnalizacji pożarowej (SSP) oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Pan Waldemar Spież prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą „COMPLEX II” Waldemar Spież. Wartość umowy: 357 939 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
357 939 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pan Waldemar Spież prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą „COMPLEX II” Waldemar Spież (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 357 939,35 zł (umowę zawarto 13 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 357 939,35 zł do 562 835,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail