Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
626 668 zł
Umowa zawarta
12 listopada 2025
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 626 668 zł – 822 585 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Restauracja zabytkowego budynku Odolanowskiego Domu Kultury w Odolanowie.

Zamawiający Gmina i Miasto Odolanów (Odolanów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Restauracja zabytkowego budynku Odolanowskiego Domu Kultury w Odolanowie”, wybierając ofertę wykonawcy Budilux Piotr Maroszek. Wartość umowy: 626 668 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina i Miasto OdolanówOdolanów, Wielkopolskie (powiat Ostrowski →)opublikowano 14 listopada 2025
Wartość umowy
626 668 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Budilux Piotr Maroszek (Topola-Osiedle), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 626 667,87 zł (umowę zawarto 12 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 626 667,87 zł do 822 584,53 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail