Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Rudna
Zamawiający Gmina Rudna (Rudna, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Rudna”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
01 kwietnia 2025
Termin ofert: 16 kwietnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
12 czerwca 2025
12 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 listopada 2025
- Wykonanie umowy
14 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Rudna |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 390647558 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Zwycięstwa 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rudna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-305 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL516 - Legnicko-głogowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 767492100 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@rudna.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.bip.rudna.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7c4f665f-e391-4983-b336-59e2d2b13873 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00531882 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00171921 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedsięwzięcie pn. „ Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Rudna” objęte jest wsparciem w ramach inwestycji B3.1.1. „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno -ściekową na terenach wiejskich” z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Rudna |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 4 – Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w m. Koźlice, działki |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów 45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-05-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-10-27 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Aquavel Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7831843710 |
| 4.3.3.) | Ulica | Święty Marcin 29/8 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 61-806 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 165290,78 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00275639/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Nie |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 0 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Nie |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.