Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 000 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Serwis pogwarancyjny40%cena (C) C = Comin / Cobad x Kp x Wc Przy czym: Comin – najniższa oferowana cena brutto po
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ratowniczego zestawu hydraulicznego akumulatorowego

Zamawiający Gmina Stryków (Stryków, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup ratowniczego zestawu hydraulicznego akumulatorowego”, wybierając ofertę wykonawcy PROCOM Renata Bugaj. Wartość umowy: 221 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina StrykówStryków, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 13 listopada 2025
Wartość umowy
221 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROCOM Renata Bugaj (Łoś), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 000,00 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stryków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057833

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 27

1.5.2.)Miejscowość

Stryków

1.5.3.)Kod pocztowy

95-010

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.7.)Numer telefonu

427198002

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

strykow@strykow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_strykow

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1193357

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup ratowniczego zestawu hydraulicznego akumulatorowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0818884b-347e-43c7-b640-d3b63bc68968

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00529039

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029552/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Zakup ratowniczego zestawu hydraulicznego akumulatorowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00476529

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.36.2025.IZ.PZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

180397,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę zestawu narzędzi hydraulicznych zasilanych akumulatorowo w składzie:
1) Rozpieracz ramieniowy hydrauliczny zasilany akumulatorem jonowo- litowym z wbudowanym oświetleniem LED.
-Rozwarcie ramion: min. 800 mm.
-Siła rozpierania: min. 51-501 kN.
-Waga urządzenia z akumulatorem: max. 22 kg.
-Ciśnienie robocze: min. 70 MPa.
-Stopień ochrony: min. IP 68.
-Sterowanie urządzeniem za pomocą przycisku.
-Zestaw łańcuchów do rozpieracza w komplecie.

2) Nożyce hydrauliczne ratownicze zasilane akumulatorem jonowo- litowym z wbudowanym oświetleniem LED.
-Klasa cięcia dla nożyc: min. „K” zgodnie z normą EN 13204.
-Wymienne rdzenie ostrzy.
-Uchwyt obrotowy 360° z możliwością pochylania.
-Rozwarcie ostrzy: min. 187 mm.
-Siła cięcia: min. 1090 kN.
-Ciśnienie robocze: min. 70 MPa.
-Stopień ochrony: IP 68.
-Waga wraz z akumulatorem: max. 22 kg.

3) Rozpieracz teleskopowy hydrauliczny zasilany akumulatorem jonowo- litowym z wbudowanym oświetleniem LED.
-Długość złożonego urządzenia: max. 590 mm.
-Długość rozłożonego urządzenia: max 1390 mm.
-Siła rozpierania na I-tłoku: min. 108 kN.
-Siła rozpierania na II-tłoku: min. 62 kN.
-Ciśnienie robocze: min. 70 MPa.
-Wymiary: max. 590 x 155 x 350 mm .
-Trzystopniowa pompa hydrauliczna.
-Klasyfikacja wg normy: EN 13204 - TR108/428-62/372-21,4-E-I.
-Stopień ochrony: IP 68.
-Waga wraz z akumulatorem: max 22 kg.

4) Narzędzie wielofunkcyjne zasilane akumulatorem jonowo- litowym z wbudowanym oświetleniem LED do m.in.: otwierania pojazdów, wyważania drzwi i okien, unoszenia ciężarów, przecinania prętów i łańcuchów.
-Rozwarcie ostrzy: min. 210 mm.
-Waga urządzenia: max. 15 kg.
-Siła rozpierania: min. 30 kN.
-Klasa cięcia: min. H.
-Ciśnienie robocze: min. 70 MPa.
-Urządzenie wyposażone w standardowe wymienne końcówki.
-Stopień ochrony: min. IP 68.
-Sterowanie urządzeniem za pomocą przycisku.
-Ostrza zapewniające wysoką wydajność cięcia.
-Końcówki do wyważania drzwi w komplecie - 2 szt.

5) Akumulator jonowo-litowy do narzędzi: max 18V o pojemności min. 8,0Ah – min. 6 szt.

6) Ładowarka sieciowa 230 V na min. 6 akumulatorów (kompatybilna z akumulatorami do narzędziami hydraulicznych).

7) Ładowarka sieciowa 230 V na min. 2 akumulatory (kompatybilna z akumulatorami do narzędziami hydraulicznych).

8) Piła ratownicza ręczna przeznaczona do cięcia szyb klejonych.
-Chowane ostrze ze stali szybkotnącej HSS wg. normy PN-72/M-63200.
-Zęby piły pozwalające na skuteczne cięcie.
-Lekka i poręczną\a konstrukcja.
-Zbijak do wybijania szyb hartowanych uchwycie piły.
-Wymienne ostrza.
-Wymiary - długość: max. 450 mm - długość po złożeniu: max. 330 mm - waga: max. 655 g.

9) Mata stanowiskowa do składowania narzędzi.
-Wykonana z trwałego materiału.
-Wodoodporna. materiału.
-Wymiary: min. 2,5 x 2,0 m.

10) Adapter z hakami do łańcuchów min. 2 szt. - wyposażony min. w:
- jeden duży hak;
- jeden mały hak;
- jeden zaczep z prostopadłym hakiem.

11) Elastyczna podkładka rozkładająca ciężar min. 2 szt.
-wymiary maksymalne: 425x425x85 mm
-waga: maks. 7,2 kg.

4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

35113100-0 - Budowlany sprzęt bezpieczeństwa

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

221000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

221000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROCOM Renata Bugaj

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8111002414

7.3.3)Ulica

6-go Września

7.3.4)Miejscowość

Łoś

7.3.5)Kod pocztowy

05-504

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

221000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35110000-8Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 166 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
147 204 zł458 790 zł
Rozstęp międzykwartylowy
311 586 zł
Źródło próbki
CPV 35110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
147 204 zł
Mediana
244 166 zł
Górny kwartyl
458 790 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stryków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stryków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 221 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35110000-8 (Sprzęt gaśniczy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROCOM Renata Bugaj (Łoś). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.