Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 584 799 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2025
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertodrzucone: 12wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Rakoszyn

Zamawiający Gmina Nagłowice (Nagłowice, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Rakoszyn”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek. Wartość umowy: 1 584 799 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina NagłowiceNagłowice, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 13 listopada 2025
Wartość umowy
1 584 799 zł
Liczba ofert
13 ofert

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nagłowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010398

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mikołaja Reja 9

1.5.2.)Miejscowość

Nagłowice

1.5.3.)Kod pocztowy

28-362

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@naglowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.naglowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://naglowice.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Rakoszyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a165605-2778-46ff-aa2d-719e90462862

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00528864

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00021090/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Rakoszyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.1 „Efektywność energetyczna – dotacje” Priorytet 2 „Fundusze Europejskie dla środowiska” Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00384530

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1682039,79 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w miejscowości Rakoszyn.

Projekt będzie realizowany na terenie Gminy Nagłowice.
Zakres zamówienia obejmuje poprawę efektywności energetycznej budynku po byłej szkole w Rakoszynie.
Zakres prac obejmuje m.in.:
- modernizację przegrody dachu,
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- wymianę stolarki okiennej,
- wymianę stolarki drzwiowej,
- modernizację instalacji c.w.u. [montaż izolowanej instalacji c.w.u. z cyrkulacją],
- modernizacja instalacji grzewczej [zakres prac: modernizacja instalacji wewnętrznych ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wymiana źródła ciepła, demontaż istniejących elektrycznych piecy konwekcyjnych i montaż kotłowni na pellet o mocy 35,00 kW, montaż izolowanej instalacji centralnego ogrzewania z grzejnikami płytowymi i zaworami termostatycznymi],
- montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 10,00 kW wraz z magazynem energii,
- wymianę oświetlenia

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

12

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1584799 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1584799 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1584799 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9491565502

7.3.3)Ulica

ul. Struga 1A/6

7.3.4)Miejscowość

Secemin

7.3.5)Kod pocztowy

29-145

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Modernizacja przegrody dachu, docieplenie ścian
zewnętrznych,wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii.
Grupa AMB Sp.z.o.o
29-105 Oleszno, ul. Sosnowa 6

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1584799 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nagłowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nagłowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 584 799 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek (Secemin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.