Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
179 580 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%okres gwarancji na pojazd (skuter) bez ograniczania przebiegu (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA SKUTERA RATOWNICZEGO WODNEGO WRAZ Z PRZYCZEPĄ I PLATFORMĄ DLA KOMENDY MIEJSKIEJ PSP W SŁUPSKU

Zamawiający Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA SKUTERA RATOWNICZEGO WODNEGO WRAZ Z PRZYCZEPĄ I PLATFORMĄ DLA KOMENDY MIEJSKIEJ…”, wybierając ofertę wykonawcy PROBIKE sp. z o.o. Wartość umowy: 179 580 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w SłupskuSłupsk, Pomorskieopublikowano 12 listopada 2025
Wartość umowy
179 580 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROBIKE sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 179 580,00 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SŁUPSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770983182

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Młyńska 2

1.5.2.)Miejscowość

Słupsk

1.5.3.)Kod pocztowy

76-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.slupsk@straz.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kmpsp-slupsk

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a277c35-1b50-4f45-9851-8606129ed351

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA SKUTERA RATOWNICZEGO WODNEGO WRAZ Z PRZYCZEPĄ
I PLATFORMĄ DLA KOMENDY MIEJSKIEJ PSP W SŁUPSKU

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a277c35-1b50-4f45-9851-8606129ed351

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00527761

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00347021/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 DOSTAWA SKUTERA RATOWNICZEGO WODNEGO WRAZ Z PRZYCZEPĄ I PLATFORMĄ DLA KOMENDY MIEJSKIEJ PSP W SŁUPSKU

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00453199

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PT.2370.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa skutera ratowniczego wodnego wraz z przyczepą i platformą dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku, zwanym dalej przemiennie pojazdem:
*typ pojazdu: pojazd wodny,
*napęd : pędnik wodnoodrzutowy,
* ilość miejsc siedzących: 3 (trzy),
*pojazd winien być wyposażony w urządzenie sygnalizacyjno–ostrzegawcze, dźwiękowe
i świetlne, w sprzęt sygnalizacyjno-alarmowy oraz osprzęt dodatkowy,
*wymiary zewnętrzne:
- długość maksymalnie: 4000 (mm),
- szerokość całkowita pojazdu maksymalnie: 1300 (mm),
- wysokość całkowita pojazdu maksymalnie: 1500 (mm)

4.5.3.)Główny kod CPV

34421000-7 - Skutery silnikowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34223000-6 - Przyczepy i naczepy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

179580,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

179580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

179580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROBIKE sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9511986159

7.3.3)Ulica

Gronostaja 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-786

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

179580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 179 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34421000-7 (Skutery silnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROBIKE sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.