Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
2 455 769 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 300 571 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 155 198 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa dróg powiatowych: nr 1559T Kolonia Okalina – Daromin oraz nr 1567T Stodoły- Zawichost [ nawalny deszcz 05-06 czerwca 2025r] ”.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Sandomierzu z siedzibą w Samborcu (Samborzec, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg powiatowych: nr 1559T Kolonia Okalina – Daromin oraz nr 1567T Stodoły-…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 455 769 zł. Złożono 14 ofert.

Łączna wartość umów
2 455 769 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PBI Infrastruktura S.A. (część 1); Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. Dylmex- Inwestycje Sp. k. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 455 769,34 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Sandomierzu z siedzibą w Samborcu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830413998

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Samborzec 199

1.5.2.)Miejscowość

Samborzec

1.5.3.)Kod pocztowy

27-650

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

(15) 832 0406

1.5.8.)Numer faksu

(15)8320406

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zdpsandom@poczta.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zdpsan.samorzad.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdpsan

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa dróg powiatowych: nr 1559T Kolonia Okalina – Daromin oraz nr 1567T Stodoły- Zawichost [ nawalny deszcz 05-06 czerwca 2025r] ”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d862ea6-3337-4b61-8581-1bd9dfd24b81

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00521619

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00454033

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DT.26.9.2025.P-9

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2411798,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1559T Kolonia Okalina- Daromin w miejscowości Pielaszów od km1+264 do km 2+864 [nawalny deszcz 05-06 czerwca 2025r.].
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę dróg powiatowych w zakres której wchodzi:
- wzmocnienie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego AC 11 S dla KR2,
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego wraz z podwójnie powierzchniowo utrwalonej nawierzchni grysami i emulsją asfaltową,
-wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego,
- remont przepustów

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

1303220,97 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1567T Stodoły – Zawichost w miejscowościach Wygoda, Dziurów od km 1+906 do km 2+730 i od km 4+255 do km 5+181 [nawalny deszcz 05-06 czerwca 2025r.].
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę dróg powiatowych w zakres której wchodzi:
- wzmocnienie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego AC 11 S dla KR2,
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego wraz z podwójnie powierzchniowo utrwalonej nawierzchni grysami i emulsją asfaltową,
-wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.)Wartość części

1108577,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1300570,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1954113,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1300570,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PBI Infrastruktura S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8161465524

7.3.3)Ulica

Kolejowa 10 e

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Całość zamówienia poza robotami bitumicznymi.

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1300570,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1,5 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1155198,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1511826,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1155198,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. Dylmex- Inwestycje Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661735240

7.3.3)Ulica

Towarowa 44

7.3.4)Miejscowość

Staszów

7.3.5)Kod pocztowy

28-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1155198,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1,5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Sandomierzu z siedzibą w Samborcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Samborzec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 455 769 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PBI Infrastruktura S.A. (Kraśnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.