Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
631 604 zł
Umowa zawarta
6 listopada 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy testów do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgE (panele alergologiczne) oraz serologicznych testów przesiewowych do diagnostyki celiakii

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy testów do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgE (panele…”, wybierając ofertę wykonawcy Emma MDT Sp. z o.o. Wartość umowy: 631 604 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
631 604 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 września 2025

    Termin ofert: 3 października 2025 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Emma MDT Sp. z o.o. (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 631 604,16 zł (umowę zawarto 6 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001018396

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ciołka 11

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-445

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

eliza.milecka@zozwola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozwola.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zozwolasrodmiescie.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy testów do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgE (panele alergologiczne) oraz serologicznych testów przesiewowych do diagnostyki celiakii

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb99c56f-6305-4ed4-a9c2-044119beefcc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00520830

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034056/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa odczynników do alergologii wraz z dzierżawą aparatu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00439250

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

25/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy testów do ilościowego oznaczania stężenia specyficznych IgE (panele alergologiczne) oraz serologicznych testów przesiewowych do diagnostyki celiakii szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy wraz z dzierżawą czytnika oraz podłączeniem czytnika do laboratoryjnego systemu informatycznego Marcel
i przeszkoleniem pracowników w zakresie prawidłowej obsługi aparatu.
Przewidywalna ilość przez 24 m-cy w sztukach:
1. Test wieloparametrowy – profil wziewny 20 parametrowy 4200
2. Test wieloparametrowy – profil wziewny 30 parametrowy 200
3. Test wieloparametrowy – profil pokarmowy 20 parametrowy 3900
4. Test wieloparametrowy – profil pokarmowy 30 parametrowy 100
Celiakia IgA 250
Celiakia IgG 250
5. Test wieloparametrowy – zawierający alergeny brzozy i tymotki łąkowej oraz minimum po 2 oczyszczone molekuły brzozy i tymotki łąkowej 48
Dzierżawa czytnika-24 miesiące dzierżawy

4.5.3.)Główny kod CPV

33141625-7 - Zestawy diagnostyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

631604,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

631604,16 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

631604,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Emma MDT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7123322874

7.3.3)Ulica

Nałęczowska 14

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-701

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

631604,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141625-7Zestawy diagnostyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
699 640 zł
Próbka: 164 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
259 767 zł1 421 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 161 458 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
259 767 zł
Mediana
699 640 zł
Górny kwartyl
1 421 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).