Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy jaj kurzych do Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych

Zamawiający Zakład Karny w Uhercach Mineralnych (Uherce Mineralne, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy jaj kurzych do Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 242 137 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Uhercach Mineralnych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000321081

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Uherce Mineralne 153

1.4.2.)Miejscowość

Uherce Mineralne

1.4.3.)Kod pocztowy

38-623

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

13 460-88-50

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_uherce@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03f0a783-bd32-40ec-b4a0-7094401f90eb

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00519966

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy jaj kurzych do Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. CPV 03142500-3 Jajka kurze konsumpcyjne, klasa wielkości M, kl. świeżości A.
W ilości 14 200 szt.

3.9.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-05-19 do 2025-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Podkarpackie Gospodarstwa Drobiarskie "OVO-RES" Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

691787097

4.3.3.)Ulica

ul, Kolejowa 16

4.3.4.)Miejscowość

Boguchwała

4.3.5.)Kod pocztowy

36-040

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

10366,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00255613/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9460,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03142500-3Jaja
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
242 137 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
152 184 zł656 189 zł
Rozstęp międzykwartylowy
504 005 zł
Źródło próbki
CPV 03142500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
152 184 zł
Mediana
242 137 zł
Górny kwartyl
656 189 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Uhercach Mineralnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Uherce Mineralne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03142500-3 (Jaja). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.