Wynik częściowy: umowy w 3 z 6 części, 3 unieważniono6 części
Łączna wartość wybranych ofert
218 299 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    128 700 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    47 186 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 413 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby szpitala powiatowego w Gryfinie

Zamawiający Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. (Gryfino, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby szpitala powiatowego w Gryfinie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 218 299 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość ofert
218 299 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 3 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aesculap Chifa Sp. z o.o. (część 1); Bialmed Sp. z o.o. (część 2); Schulke Polska Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 218 299,15 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320481747

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parkowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Gryfino

1.5.3.)Kod pocztowy

74-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

519 389 119

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szpital-gryfino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-gryfino.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalgryfino.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby szpitala powiatowego w Gryfinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-175d3ad5-8356-43c0-b0dd-1119a18a15ff

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00518693

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00403134

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZG.ZP.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

216275,35 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa środków dezynfekcyjnych wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia każdej z części określony został z załącznikach nr 1 i 2.1 do SWZ (formularz asortymentowo cenowy) w których podano szacunkową ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

122330,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa środków dezynfekcyjnych wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia każdej z części określony został z załącznikach nr 1 i 2.2 do SWZ (formularz asortymentowo cenowy) w których podano szacunkową ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

32576,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa środków dezynfekcyjnych wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia każdej z części określony został z załącznikach nr 1 i 2.3 do SWZ (formularz asortymentowo cenowy) w których podano szacunkową ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

45800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa środków dezynfekcyjnych wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia każdej z części określony został z załącznikach nr 1 i 2.4 do SWZ (formularz asortymentowo cenowy) w których podano szacunkową ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

8942,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa środków dezynfekcyjnych wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia każdej z części określony został z załącznikach nr 1 i 2.5 do SWZ (formularz asortymentowo cenowy) w których podano szacunkową ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

1246,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę pojawiających się potrzeb) dostawa środków dezynfekcyjnych wraz z transportem do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie z siedzibą przy ul. Niepodległości 39; 74-100 Gryfino.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia każdej z części określony został z załącznikach nr 1 i 2.6 do SWZ (formularz asortymentowo cenowy) w których podano szacunkową ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

5380,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

128699,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

128699,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

128699,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7880008829

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

128699,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47186,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47186,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47186,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8490000039

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47185,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42412,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42412,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42412,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Schulke Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5270010985

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42412,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnił postępowanie w zakresie części nr 4, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnił postępowanie w zakresie części nr 5, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnił postępowanie w zakresie części nr 6, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gryfino.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 218 299 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.