Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Surowe
Zamawiający Gmina Czarnia (Czarnia, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Surowe”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie
29 kwietnia 2025
Termin ofert: 19 maja 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 lipca 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
05 listopada 2025
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy EKO ENERGETYKA I CIEPŁOWNICTWO SPÓŁKA Z O.O. (Ostrołęka).
- 2
ZakresWartość zamówienia szacowana jest na 814 081.92 zł.
- 3
ZakresWymagany zakres prac obejmuje m.in. docieplenie ścian, wymianę stolarki, roboty dachowe, wymianę złóż filtracyjnych, dostawę kompresora śrubowego, układu dezynfekcji wody, fotometru, oraz zgrzewarki elektrooporowej z agregatem.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA CZARNIA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 550668226 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 41 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czarnia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 07-431 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL924 - Ostrołęcki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 297727017 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@czarnia.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://czarnia.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d70ece2d-9f31-4da7-b1ec-d4ff0f5e21ab |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00518159 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-05 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00211441 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Program odbudowy i zwiększenia odporności sektora rolno-spożywczego i obszarów wiejskich ze środków KPO |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Surowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | a. Zakres pac w ramach realizacji zadania obejmuje: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45262120-8 - Wznoszenie rusztowań 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45321000-3 - Izolacja cieplna 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze 45262110-5 - Demontaż rusztowań 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej 42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody 42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody 42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody 51514110-2 - Usługi instalowania maszyn i aparatury do oczyszczania lub filtrowania wody |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | EKO ENERGETYKA I CIEPŁOWNICTWO SPÓŁKA Z O.O. |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | SOLID EKO BUDOWA SPÓŁKA Z O.O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7582353006 |
| 4.3.3.) | Ulica | Warszawska |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ostrołęka |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 07-410 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 814081,92 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00327673/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 814081,92 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.