Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn "Termomodernizacja Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu" w formule „zaprojektuj i wybuduj” realizowanego w ramach projektu FEDS. 02.01-IZ.00-0047/23

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej (Bolesławiec, Dolnośląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn "Termomodernizacja Szpitala św.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310338

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jeleniogórska, 4

1.4.2.)Miejscowość

Bolesławiec

1.4.3.)Kod pocztowy

59-700

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

asulkowska@szpitalboleslawiec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalboleslawiec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a44e77a5-dfee-450c-896e-0c3e04f9c2c2

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00515506

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-11-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00214082

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

pn „Termomodernizacja Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu” nr FEDS.02.01-IZ.00-0047/23 w ramach Priorytetu nr 2 „Fundusze Europejskie na rzecz środowiska na Dolnym Śląsku” Działania nr 2.1 „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn "Termomodernizacja Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu" w formule „zaprojektuj i wybuduj” realizowanego w ramach projektu FEDS. 02.01-IZ.00-0047/23

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą:„Termomodernizacja Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu” w formule „zaprojektuj i wybuduj” realizowanego w ramach projektu pn „Termomodernizacja Szpitala św. Łukasza w Bolesławcu” nr FEDS.02.01-IZ.00-0047/23 w ramach Priorytetu nr 2 „Fundusze Europejskie na rzecz środowiska na Dolnym Śląsku” Działania nr 2.1 „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

43130000-3 - Sprzęt wiertniczy

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze

76431000-3 - Usługi odwiertów

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

31170000-8 - Transformatory

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

44111520-2 - Tworzywa izolacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-07-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MDW Group sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943140486

4.3.3.)Ulica

ul. Armii Krajowej 10 e

4.3.4.)Miejscowość

Zgorzelec

4.3.5.)Kod pocztowy

59-900

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

7982700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00358026/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-10-08

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Konieczność wykonania dodatkowych robót budowlanych, których nie uwzględniono w zamówieniu podstawowym, a które to roboty dodatkowe określono w Protokole konieczności nr 1 z dnia 01.09.2025 r. oraz szczegółowo w kosztorysie z dnia 22.09.2025 r. Istnieje konieczność zmiany wysokości wynagrodzenia w związku z wykonaniem dodatkowych robót budowlanych.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Działając na podstawie § 16 ust. 2 pkt. 2.1. lit. a) Umowy dotychczasowy § 4 ust. 1 Umowy otrzymuje nowe następujące brzmienie: "1. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania zamówienia w terminie do dnia 31 grudnia 2025 r., zgodnie z warunkami określonymi przez Zamawiającego w SWZ, w PFU, Protokołem konieczności nr 1 i obowiązującymi w tej mierze przepisami a także przedłożonym harmonogramem rzeczowo-finansowym.”
Działając na podstawie § 16 ust. 2 pkt. 2.3. lit. e) Umowy i art. 455 ust. 1 pkt 3) oraz art. 455 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych dotychczasowy § 2 ust. 1 Umowy otrzymuje nowe następujące brzmienie: „1.Zamawiający za wykonanie przedmiotu umowy określonego w § 1 Umowy oraz w Protokole konieczności nr 1 zapłaci Wykonawcy wynagrodzenie ryczałtowe ustalone w oparciu o złożoną ofertę oraz Załącznik nr 1 do aneksu nr 1, w łącznej wysokości 9 700 700,00 zł brutto”.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

9700700,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Na podstawie art. 455 ust. 2 ustawy Pzp powstała konieczność rezygnacji z robót polegających na adaptacji pomieszczeń w budynku B objętych zamówieniem podstawowym, w związku z adaptacją pomieszczeń w budynku A objętą robotami dodatkowym

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolesławiec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.