Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
596 550 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 596 550 zł – 899 991 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu realizacji zadania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania „Adaptacja budynku przy ul. Bohaterów Westerplatte 23 i 23a na potrzeby Urzędu Miasta”

Zamawiający Miasto Zielona Góra - Urząd Miasta Zielona Góra (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania Adaptacja budynku przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy PROPAGO ARCHITEKTURA Sp.z.o.o. Wartość umowy: 596 550 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto Zielona Góra - Urząd Miasta Zielona GóraZielona Góra, Lubuskieopublikowano 3 listopada 2025
Wartość umowy
596 550 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROPAGO ARCHITEKTURA Sp.z.o.o. (Zielona Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 596 550,00 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 596 550,00 zł do 899 991,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail