Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawy warzyw, owoców i jajek na potrzeby kuchni szpitalnej

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim (Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawy warzyw, owoców i jajek na potrzeby kuchni szpitalnej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

30 wpisów
  1. Ogłoszenie

    26 września 2024

    Termin ofert: 4 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    02 grudnia 2024

    3 oferty3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowyBieżące

    03 listopada 2025

  25. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    03 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    04 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    04 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    04 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311473

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

K. Szymanowskiego 11

1.4.2.)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

1.4.3.)Kod pocztowy

27-400

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zoz.ostrowiec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zoz.ostrowiec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cea8599f-a071-4afc-9dc9-977771b8da95

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00511779

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00517474

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawy warzyw, owoców i jajek na potrzeby kuchni szpitalnej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mandarynka

3.9.)Główny kod CPV

03222240-7 - Mandarynki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-11-04 do 2025-10-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sarmata MICHAŁ DĘBSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1231406033

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15120,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00626853/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15120,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03222240-7Mandarynki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrowiec Świętokrzyski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03222240-7 (Mandarynki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.