Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
427 504 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 427 504 zł – 594 932 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Remont dwóch pawilonów kontrolnych na mostach kolejowych" – KPG Terespol

Zamawiający Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych (Chełm, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „"Remont dwóch pawilonów kontrolnych na mostach kolejowych" – KPG Terespol”, wybierając ofertę wykonawcy Marta Mikucewicz KRYMAR. Wartość umowy: 427 504 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Lubelski Zarząd Obsługi Przejść GranicznychChełm, Lubelskieopublikowano 3 listopada 2025
Wartość umowy
427 504 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marta Mikucewicz KRYMAR (Janów Podlaski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 427 503,72 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 427 503,72 zł do 594 932,38 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060695455

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Niepodległości 1

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lzopg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.lzopg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/232970/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Remont dwóch pawilonów kontrolnych na mostach kolejowych" – KPG Terespol

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fbfee982-09a8-4d3e-991f-51fc70dbe61d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00511323

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00118319/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.15 Remont 2 pawilonów kontrolnych na mostach kolejowych - KPG Terespol.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00426987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.4311.28.2025.EK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dwóch pawilonów kontrolnych na mostach kolejowych – KPG Terespol.
2. Przedmiotowe przedsięwzięcie zlokalizowane jest na istniejącym i funkcjonującym Kolejowym Przejściu Granicznym w Terespolu, na granicy polsko-białoruskiej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia z załącznikami – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

427503,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

594932,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

427503,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marta Mikucewicz KRYMAR

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372278409

7.3.3)Ulica

ul. Gabriela Narutowicza 25

7.3.4)Miejscowość

Janów Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

21-505

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

427503,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-12

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełm.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 427 504 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marta Mikucewicz KRYMAR (Janów Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.