Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
42 812 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 210 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    22 602 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów żywnościowych – ryby i mrożonki na potrzeby żywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej w Olecku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych – ryby i mrożonki na potrzeby żywienia pacjentów…”, wybierając ofertę wykonawcy IL-KAS Ilnicki Kasperek spółka jawna. Łączna wartość umów: 42 812 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
42 812 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 października 2025

    Termin ofert: 21 października 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma IL-KAS Ilnicki Kasperek spółka jawna za łącznie 42 811,66 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie prowadzono w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail