Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
213 815 zł
Umowa zawarta
1 października 2025
Okres realizacji
do 19 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 213 815 zł – 755 220 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia20%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż UPS wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, przeprowadzeniem analizy technicznej i dostosowaniem infrastruktury budynku do montażu na potrzeby Szpitala w Tarnobrzegu.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Im.zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż UPS wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, przeprowadzeniem…”, wybierając ofertę wykonawcy Slider Technologies. Wartość umowy: 213 815 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
213 815 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Slider Technologies (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 213 814,59 zł (umowę zawarto 1 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 213 814,59 zł do 755 220,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000312573

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Tarnobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

39-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitaltbg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitaltbg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż UPS wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, przeprowadzeniem analizy technicznej i dostosowaniem infrastruktury budynku do montażu na potrzeby Szpitala w Tarnobrzegu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-71b18cda-dcfb-44cd-ba8d-a77cad29b8de

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00508918

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034102/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawa i montaż UPS wraz z przygotowaniem dokumentacji projektowej, przeprowadzeniem analizy technicznej i dostosowaniem infrastruktury budynku Szpitala w Tarnobrzegu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00395201

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WSz-II.4.291.75.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż UPS dla Radioterapii Wojewódzkiego Szpitala im Zofii Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.
II. Opis przedmiotu zamówienia
1. Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień:
35100000-5 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi.
3. Parametry wskazanego przez Zamawiającego standardu przedstawiają warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, funkcjonalne oraz inne cechy istotne dla przedmiotu zamówienia, natomiast wskazana marka lub nazwa handlowa określa klasę produktu, a nie konkretnego producenta. Wykonawca może zaoferować równoważne produkty, pod warunkiem że będą posiadały nie gorsze parametry techniczne niż opisane i podane w SWZ.
4. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
5. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

213814,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

755220,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

213814,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Slider Technologies

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222995227

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

213814,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35100000-5Urządzenia awaryjne i zabezpieczają…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Im.zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 213 815 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35100000-5 (Urządzenia awaryjne i zabezpieczające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Slider Technologies (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.