Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 003 397 zł
Umowa zawarta
27 października 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 1 003 397 zł – 1 484 276 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup energii elektrycznej na potrzeby budynków i lokali biurowych, oświetlenia ulicznego oraz urządzeń komunalnych Gminy Malechowo w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.”

Zamawiający Gmina Malechowo (Malechowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup energii elektrycznej na potrzeby budynków i lokali biurowych, oświetlenia ulicznego…”, wybierając ofertę wykonawcy Novum S.A.,. Cena wybranej oferty: 1 003 397 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina MalechowoMalechowo, Zachodniopomorskieopublikowano 31 października 2025
Cena wybranej oferty
1 003 397 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 września 2025

    Termin ofert: 25 września 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 października 2025

    12 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Novum S.A. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 1 003 396,60 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 1 003 396,60 zł do 1 484 276,19 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail