Inspektor nadzoru dla (..) Budowy kanalizacji: Cz.1 (..) Karnowo – Suchary Cz. 2 (..)Wieszki (..)Janowo(..) Paterek (..) Cz. 3 (..)w Paterku ul. Wyzwolenia (..)oraz na odc. Zamość - Tur(..)
Zamawiający Związek Gmin Kcynia Nakło Szubin (Nakło Nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Inspektor nadzoru dla (..) Budowy kanalizacji: Cz.1 (..) Karnowo – Suchary Cz. 2…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=787, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Architektoniczne, inżynieryjne, kontrolne (CPV 71)
- woj. Kujawsko-Pomorskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Związek Gmin Kcynia Nakło Szubin |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 091659082 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Ks. P. Skargi 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nakło nad Notecią |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL617 - Inowrocławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 523867960 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@umig.naklo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zgkns.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-abaf9ef8-ff85-11ed-9355-06954b8c6cb9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00507884 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00241449 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Inspektor nadzoru dla (..) Budowy kanalizacji: |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część I: Budowa kanalizacji sanitarnej na odcinku Karnowo – Suchary |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 29 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | APIS Autorska Pracownia Inżynierii Sanitarnej Grzegorz Rodziewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7642404731 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kondratowicza |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Piła |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 64-920 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 119310,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00318756/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-10-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 119310,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.