Unieważniono 1 części postępowania10 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1(Pakiet nr 1) - Dostawa polarów, T-shirtów i ubrań dla kierowców zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    3 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2(Pakiet nr 2) – Dostawa kurtek, koszul, ubrań, rękawic, butów, trzewików, półbutów ochronnych, czapek zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3(Pakiet nr 3) – Dostawa butów profilaktycznych zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4(Pakiet nr 4) – Dostawa poszew, prześcieradeł, poszewek, parawanówek, koców, pokrowców, ręczników zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  5. Bez rozstrzygnięcia
    Część 5(Pakiet nr 5) – Dostawa poszew, prześcieradeł i poszewek w kolorze białym, poszew i poszewek z nadrukiem dla dzieci zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  6. Bez rozstrzygnięcia
    Część 6(Pakiet nr 6) – Dostawa piżam i fartuchów zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  7. Bez rozstrzygnięcia
    Część 7(Pakiet nr 7) – Dostawa ubrań typu operacyjnego i ubrań lekarskich zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  8. Bez rozstrzygnięcia
    Część 8(Pakiet nr 8) – Dostawa kompletów operacyjnych zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  9. Bez rozstrzygnięcia
    Część 9(Pakiet nr 9) – Dostawa poduszek i kołder
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  10. Bez rozstrzygnięcia
    Część 10(Pakiet nr 10) – Dostawa butów z pianki zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZ.271.103.2025 - Dostawa bielizny, odzieży szpitalnej i ochronnej oraz obuwia wielokrotnego użytku

Postępowanie „DZ.271.103.2025 - Dostawa bielizny, odzieży szpitalnej i ochronnej oraz obuwia…” zamawiającego Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II (Kraków, Małopolskie) zostało unieważnione. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła IIKraków, Małopolskieopublikowano 30 października 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 219 270 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000290073

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Prądnicka 80

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-202

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitaljp2.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitaljp2.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/szpitaljp2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DZ.271.103.2025 - Dostawa bielizny, odzieży szpitalnej i ochronnej oraz obuwia wielokrotnego użytku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-20933379-1aac-4ec5-b589-75676aa49264

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00506169

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043489/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawa bielizny, odzieży szpitalnej i ochronnej oraz obuwia wielokrotnego użytku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00439450

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ.271.103.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

484965,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 (Pakiet nr 1) - Dostawa polarów, T-shirtów i ubrań dla kierowców zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.)Wartość części

22150,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 (Pakiet nr 2) – Dostawa kurtek, koszul, ubrań, rękawic, butów, trzewików, półbutów ochronnych, czapek zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.)Wartość części

31395,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 (Pakiet nr 3) – Dostawa butów profilaktycznych zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

18800000-7 - Obuwie

4.5.5.)Wartość części

60200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 (Pakiet nr 4) – Dostawa poszew, prześcieradeł, poszewek, parawanówek, koców, pokrowców, ręczników zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39511000-7 - Koce i pledy

4.5.5.)Wartość części

87300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 (Pakiet nr 5) – Dostawa poszew, prześcieradeł i poszewek w kolorze białym, poszew i poszewek z nadrukiem dla dzieci zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39518000-6 - Bielizna szpitalna

4.5.5.)Wartość części

37170,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 (Pakiet nr 6) – Dostawa piżam i fartuchów zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

42700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 (Pakiet nr 7) – Dostawa ubrań typu operacyjnego i ubrań lekarskich zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

144250,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 (Pakiet nr 8) – Dostawa kompletów operacyjnych zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

4.5.5.)Wartość części

22500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 (Pakiet nr 9) – Dostawa poduszek i kołder

4.5.3.)Główny kod CPV

39516120-9 - Poduszki

4.5.5.)Wartość części

10300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 10 (Pakiet nr 10) – Dostawa butów z pianki zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

18800000-7 - Obuwie

4.5.5.)Wartość części

27000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie w zakresie niniejszego pakietu zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych:
- Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 17

Informacje dodatkowe

Części/pakiety nr 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - nie zawarto umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18100000-0Odzież branżowa, specjalna odzież r…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 270 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 290 zł475 983 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 693 zł
Źródło próbki
CPV 18100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 290 zł
Mediana
219 270 zł
Górny kwartyl
475 983 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18100000-0 (Odzież branżowa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.