Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Szczecińskiej

Zamawiający Miasto Gorzów Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta -…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Gorzów Wlkp.Gorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 30 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Gorzów Wlkp.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650181

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sikorskiego 4

1.4.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.4.3.)Kod pocztowy

66-400

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@um.gorzow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f901b4c-78dc-4b3f-b278-e124325a5b42

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00504668

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00238791

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę dróg na terenie miasta - Przebudowa ul. Szczecińskiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 130: ul. Szczecińska na odcinku o łącznej długości około 562 m w km 26+309 do 26+454 oraz 26+714 do 27+131 w miejscowości Gorzów Wlkp. Objęte inwestycją odcinki drogi wojewódzkiej obecnie posiadają nawierzchnię bitumiczną. Przedmiotowa nawierzchnia posiada spękania, ubytki oraz wyremontowane wyboje. Prace budowlane związane z przebudową będą prowadzone po istniejącym śladzie jezdni. Zakres prac przewiduje sfrezowanie istniejących zdegradowanych warstw i wykonanie nowych: ścieralnej o gr. 4 cm z mieszanki SMA 11 S oraz wiążącej o gr 8 cm z AC 16 W po wzmocnieniu istniejącej podbudowy z kruszywa łamanego wraz z odtworzeniem oznakowania poziomego.
W ramach prac przewidziana jest również korekta przebiegu ścieżki rowerowej na jej początkowym odcinku. Zakres prac został wskazany na planie sytuacyjnym oraz na przekrojach poprzecznych. Szczegółowa lokalizacja: działka o nr ewid. 384 obr. 07 – Chróścik, jedn. ewid. Gorzów Wlkp. Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno – budowlanej.

Zakres robót do wykonania i technologię robót określają w szczególności:
a) Dokumentacja projektowa
b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
c) Tabela Elementów Rozliczeniowych
d) Projekt umowy

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Sprzętowo – Transportowe K. Wiącek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5991892892

4.3.4.)Miejscowość

Strzelce Krajeńskie

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

877006,61 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00326964/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Umowa została zmieniona aneksem nr 1 na podstawie par. 12 ust 13 pkt 3 zawartej umowy, w zakresie zmiany wynagrodzenia z uwagi na zmiany ilości i zakresu faktycznie wykonanych robót.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększona ilość i zakres faktycznie wykonanych robót.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

896209,73 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Gorzów Wlkp. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.