Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
348 705 zł
Umowa zawarta
23 października 2025
Okres realizacji
177 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 348 705 zł – 666 706 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Kałęczyn

Zamawiający Gmina Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Kałęczyn”, wybierając ofertę wykonawcy MODERN PARK Joanna Ambroziak. Wartość umowy: 348 705 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Grodzisk MazowieckiGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 29 października 2025
Wartość umowy
348 705 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 września 2025

    Termin ofert: 3 października 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 października 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MODERN PARK Joanna Ambroziak (Łyszkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 348 705,00 zł (umowę zawarto 23 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 348 705,00 zł do 666 705,60 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 177 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269137

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. T. Kościuszki 12A

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

(22) 755 55 34 wew. 250

1.5.8.)Numer faksu

(22) 755 23 76

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@grodzisk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodzisk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1177182

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Kałęczyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a34bae7e-589b-49fa-bf3f-e4ee032b774e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00502561

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041112/29/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.35 Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Kałęczyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00429232

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.63.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

307875,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zagospodarowanie działki sołeckiej w miejscowości Kałęczyn”.

1. Ogólna charakterystyka stanu istniejącego:
Teren objęty opracowaniem zlokalizowany jest we wsi Kałęczyn w Gminie Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia terenu objętego opracowaniem 1395 m 2.
Działka ewidencyjna nr 50/4 jest częściowo zagospodarowana poprzez budynek gospodarczy z altaną oraz ogrodzenie.
Działki posiada dostęp do drogi publicznej – działka ew. nr 175/12. Działka zlokalizowana jest na obszarze zabudowanym. Teren znajduje się w zasięgu uzbrojenia sieci wodociągowej. Szczegółowe informacje o układzie uzbrojenia terenu przedstawia mapa do celów projektowych. Istniejące uzbrojenie terenu nie koliduje z projektowanym zagospodarowaniem terenu i zostaje w całości przyjęte bez zmian.

II. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in:
Podstawowy zakres robót
Zamówienie obejmuje budowę obiektów małej architektury w miejscu publicznym wraz z wykonaniem nawierzchni z kostki betonowej, nawierzchni mineralnej oraz nawierzchni bezpiecznej ze zrębek drewnianych. Podstawowy zakres i opis planowanych robót objętych zamówieniem znajduje się w dokumentacji projektowej. Przedmiot zamówienia obejmuje również zabezpieczenie terenu robót, roboty tymczasowe, towarzyszące itp.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział IV SWZ oraz Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

348705,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

666705,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

348705,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MODERN PARK Joanna Ambroziak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8341709732

7.3.3)Ulica

Nowe Grudze 10

7.3.4)Miejscowość

Łyszkowice

7.3.5)Kod pocztowy

99-420

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

348705,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

177 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233250-6Roboty w zakresie nawierzchni, z wy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
546 064 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 785 zł2 380 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 159 215 zł
Źródło próbki
CPV 45233250· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 785 zł
Mediana
546 064 zł
Górny kwartyl
2 380 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodzisk Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 348 705 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233250-6 (Roboty w zakresie nawierzchni. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MODERN PARK Joanna Ambroziak (Łyszkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.