Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 222 190 zł
Umowa zawarta
9 października 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 222 190 zł – 2 010 949 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Doświadczenie osoby10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontów bieżących nawierzchni jezdni ulic, chodników, ścieżek rowerowych, placów, zatok i parkingów z materiałów brukarskich w Rejonie Południe miasta Białegostoku

Zamawiający Miasto Białystok (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontów bieżących nawierzchni jezdni ulic, chodników, ścieżek rowerowych,…”, wybierając ofertę wykonawcy WALMAR Waldemar Gajko. Wartość umowy: 1 222 190 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto BiałystokBiałystok, Podlaskieopublikowano 28 października 2025
Wartość umowy
1 222 190 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WALMAR Waldemar Gajko (Wasilków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 222 190,00 zł (umowę zawarto 9 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 222 190,00 zł do 2 010 948,75 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail