Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
167 659 zł
Umowa zawarta
27 października 2025
Okres realizacji
od 1 listopada 2025 do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

MZŻ.262.13.2025.Ż SUKCESYWNA DOSTAWA ŚWIEŻEGO MIĘSA I PRODUKTÓW MIĘSNYCH DO 32 ŻŁOBKÓW NA TERENIE ŁODZI

Zamawiający Miejski Zespół Żłobków w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „MZŻ.262.13.2025.Ż SUKCESYWNA DOSTAWA ŚWIEŻEGO MIĘSA I PRODUKTÓW MIĘSNYCH DO 32 ŻŁOBKÓW NA…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. z o.o. Wartość umowy: 167 659 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miejski Zespół Żłobków w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 28 października 2025
Wartość umowy
167 659 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT sp. z o.o. (Starowa Góra).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 167 659,41 zł (umowę zawarto 27 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 listopada 2025 r. do 30 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail