Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP.73.2024 Usługi konserwacji i przeglądu technicznego masztów.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP.73.2024 Usługi konserwacji i przeglądu technicznego masztów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 27 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351081570

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mogilska 109

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-571

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://malopolska.policja.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9465f4c9-2f9f-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00498497

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00380878

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP.73.2024 Usługi konserwacji i przeglądu technicznego masztów.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są usługi konserwacji i przeglądu technicznego masztów będących na wyposażeniu jednostek Policji województwa małopolskiego

Zadanie 3 – prace konserwacyjne i przeglądy stanu technicznego masztów zlokalizowanych w jednostkach Policji: Tarnów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Ciężkowice, Żabno, Tuchów, Skrzyszów, Wierzchosławice, Bochnia, Trzciana, Brzesko, Czchów, Wola Dębińska, Szczurowa, Proszowice, Wojnicz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – w tym dokładną lokalizację masztów, parametry masztów, zakres prac do wykonania zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz załącznik nr 4 do SWZ – Projekt Umowy. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane prace na okres 24 miesięcy licząc od daty podpisania bez uwag protokołu odbioru przedmiotu umowy.

3.9.)Główny kod CPV

50333100-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji nadajników radiowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

84 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „KA-IG” Joanna Mlicka-Mira

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9532407563

4.3.3.)Ulica

Gołębia

4.3.4.)Miejscowość

Bydgoszcz

4.3.5.)Kod pocztowy

85-309

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18610,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00498145/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-03-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15818,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Termin wykonania umowy nastąpił z opóźnieniem 113 dni, czyli 21.03.2025r. Zgodnie z zapisami umowy termin wykonania wypadał na 28.11.2024r. Została naliczona stosowna kara umowna za opóźnienie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50333100-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50333100-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji nadajników radiowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.